Sari la conținut
Forum Roportal
B@tr@nul'

Rome Total War

va place jocul?  

7 membri au votat

  1. 1. va place jocul?

    • da
      6
    • nu
      1
    • nu sunt inca sigur
      1


Postări Recomandate

:dee :dee :dee :dee Stiti acum cateva luni a aparut Rome Total War. Un adevarat joc de strategie :)

Daca ati jucat jocul va rog scriti-va impresile despre joc .

Sunt nerabdator sa aflu cat mai multe despre joc.

Va multumesc :pee :dee :pee :dee :socca

Nu uita-ti sa ma contacta-ti daca doriti la trandy11@yahoo.co.uca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai salut la toata lumea ce citeste acest mesaj. Jocul Rome Total War :spiteful: e o combinatie interesanta intre Heroes si Cossacs doua jocuri ce mi-au placut la nebunie, rezultand ca-mi place :crazy:. Am facut rost de el cam tarziu si am jucat aprox. 8 ore si deja pare interesant. Grafica e excelenta daca ai calculator bun!!! Idea in sine a jocului e f buna deuarece te pune in ipostaza Romanilor incapand din 350 IH si pana cand termini campania.

E un joc ce merita jucat pana la capat, impresia mea fata de acest joc e foarte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost un joc super, la-am gatat primul din clasa desi am fost ultimul care la-a primit. Am observat ca daca joci prea bine si asculti prea tare de senat vei avea influenta si jocul celorlalte familii romane. Daca sunteti incepator jucat cu Julii, si in rest faceti multe campanii . E super, din pacate chiar inainte de a cuceri roma nu imi mai mergea bine pc-ul, asa ca am trebuit sa aleg automati in loc de a juca pe harta "meciul" era usor.., aveam destule trupe. Este interesant si un tip bun de joc, putine lucruri rele, dar in general e foarte bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×