Sari la conținut
Forum Roportal
LadyOpium

Seven - Cluj

Postări Recomandate

Melodia e liniara, fada. Am asculatat-o de doo ori. Am oprit-o de 2 min dar n-am retinut nimic din ea si n-as putea s-o fredonez.

O treaba faina totusi e vocea tipului. Sau ma rog. Ce-a putut scoate ala de la purpitru din ea.

Inclin sa cred ca tipul are totusi potential in voce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auzit la Sibiu, placut. Auzit si la Timisoara, insa pe o sonorizare mult mai aiurea. Da, seamana al naibii de tare cu HIM. Da, suna binisor. Desigur, mai au de lucrat, dar drumul lor e ascendent :crazy: Eu unul ii plasez destul de sus pe orbita rockului in viitor, undeva pe langa Luna Amara, daca incape comparatia :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am ascultat ceva de la ei si mi s-au parut ok, dar de ce a trebuit s-o zici p-asta cu love metal? :flowers:

 

pentru ca asta spun ei ca sunt...nu mi-as fi permis sa incadrez o formatie intr-un gen fara sa ma documentez inainte...mie nu mi se pare ca seamana cu HIM. e acelasi stil, dar conceptual sunt diferiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ascultat "in cate nopti"..mi-a pasat-o o prietena care e prietena buna cu tibi...vocalistu'...mai ce sa zic suna binisor...cand am ascultat-o prima oara nu mi-a placut deloc...a doua oara la fel...dar a inceput sa imi placa un pic..dar un pic de tot...versurile sunt dragute....genu lor nu ma innebuneste mai deloc...si de unde va veni voua ca seamana cu him?ma rog...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai, eu stiam ca pe vocal il cheama dudu, sau ma rog, isi zice dudu. probabil ca e numele sau de scena atunci. "inger de piatra" e mai faina sau "stelele-n cer". mergi pe link si asculta-le.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai, eu stiam ca pe vocal il cheama dudu, sau ma rog, isi zice dudu. probabil ca e numele sau de scena atunci. "inger de piatra" e mai faina sau "stelele-n cer". mergi pe link si asculta-le.

 

 

ups...mai nu mai stiu sigur dak tibi e in formatie...m-ai bagat in dilema :good: ...dar stiu ca are o melodie impreuna cu seven (in cate nopti)...dar nu stiu sigur dak el face parte din formatie...o sa verific...sorry atunci...da promit k ma interesez :D ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ups...mai nu mai stiu sigur dak tibi e in formatie...m-ai bagat in dilema :o: ...dar stiu ca are o melodie impreuna cu seven (in cate nopti)...dar nu stiu sigur dak el face parte din formatie...o sa verific...sorry atunci...da promit k ma interesez :friends: ...

Da, pe solist Dudu il cheama. Si mie imi plac, mai ales ca sunt de la mine din oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×