Sari la conținut
Forum Roportal
miryam

Rodica Ojog Brasoveanu

Postări Recomandate

Ce parere aveti despre cartile Rodicai?Eu nu am decat 2 (320 de pisici negre si un stilet cu sampanie)..amandoua mi-au placut foarte mult si stiu ca si celelalte sunt superbe.Voi ce carti ale ei ati citit?

 

 

As vrea sa stiu daca pot gasi online cartile Rodicai.Va rog,ajutati-ma!!!!!!!!Daca stiti vreun site,sau daca merg luate de pe ODC ,anuntati-ma! Va multumesc!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre cartile Rodicai?Eu nu am decat 2 (320 de pisici negre si un stilet cu sampanie)..amandoua mi-au placut foarte mult si stiu ca si celelalte sunt superbe.Voi ce carti ale ei ati citit?

As vrea sa stiu daca pot gasi online cartile Rodicai.Va rog,ajutati-ma!!!!!!!!Daca stiti vreun site,sau daca merg luate de pe ODC ,anuntati-ma! Va multumesc!!!!!!!!

sunt foarte multe carti scrise de R.O. BRASOVEANU insa cele mai interesante si mai comice sunte cele din seria "MELANIA"! Am un document cu toate cartile ei si este o carte scrisa de o nepoata despre viata ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre cartile Rodicai?Eu nu am decat 2 (320 de pisici negre si un stilet cu sampanie)..amandoua mi-au placut foarte mult si stiu ca si celelalte sunt superbe.Voi ce carti ale ei ati citit?

As vrea sa stiu daca pot gasi online cartile Rodicai.Va rog,ajutati-ma!!!!!!!!Daca stiti vreun site,sau daca merg luate de pe ODC ,anuntati-ma! Va multumesc!!!!!!!!

Daca tot iti plac asa de mult, ar fi frumos sa dai banii pe ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Seria Melania am citit-o in mare masura, nu-mi amintesc nimic din ea .. :tease:"

 

In casa am Ancheta in infern, si Al cincilea as. Ca romane politiste sau de aventuri, bune spre foarte bune. Cel putin ca stil, ma atrag.

 

Edit: Wahaha, Rodica-Ojog Brasoveanu nu se mai editeaza, din lipsa de piata de desfacere. Doar la anticariate gasesti. Si sincer, la cati autori ne plac, am ramane saraci daca i-am cumpara pe toti :crazy:

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Edit: Wahaha, Rodica-Ojog Brasoveanu nu se mai editeaza, din lipsa de piata de desfacere. Doar la anticariate gasesti. Si sincer, la cati autori ne plac, am ramane saraci daca i-am cumpara pe toti :tease:

N-am precizat unde sa dea banii. Trebuia sa faci tu pe desteptul si sa imi dai peste nas. Da' chiar asa, cati autori chiar ne plac? Sa fie asa de multi?

 

Nu mai exagera, iubi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot iti plac asa de mult, ar fi frumos sa dai banii pe ele.

 

 

Yeah..i know...stiam si eu ca au aparut si de vazare:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre cartile Rodicai?Eu nu am decat 2 (320 de pisici negre si un stilet cu sampanie)..amandoua mi-au placut foarte mult si stiu ca si celelalte sunt superbe.Voi ce carti ale ei ati citit?

As vrea sa stiu daca pot gasi online cartile Rodicai.Va rog,ajutati-ma!!!!!!!!Daca stiti vreun site,sau daca merg luate de pe ODC ,anuntati-ma! Va multumesc!!!!!!!!

 

 

Daca lasi o adresa de email iti trimit eu adresa unui site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca lasi o adresa de email iti trimit eu adresa unui site.

 

 

Nu a mers sa iti trimit mesaj aici,pe roportal...zice ca ai mesageria plina...incearca tu sa mi trimiti adresa ta de mail si intru eu in vorba cu tine.(nu vreau sa o pun publik aici pe site :flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-am gasit cartile ei pe ODC..le-am descarcat in calculator ,dar ink nu am timp sa le citesc.:DStiu ca nu e frumos ce fac,dar decat sa nu le citesc,mai bine le citesc in modul asta mai "ilegal".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×