Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

dupa ce totul se termina...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Experienta.

Nu mai fac asa, fac altfel, etc etc. E mai bine sa ramai in relatii normale dacat sa treci pe partea cealalta chiar daca esti cu masina!!! Serios, mai bine inveti ceva din toate, daca ai stat cu el o vreme, clar ca l-ai dorit. Atunci de ce sa il vezi doar "rasuflat"? il vezi un fost, atat! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de motivele pentru care cei 2 nu mai sunt impreuna... in cazul meu... si-a gasit o alta.... :flowers: deci nici vorba de amicitie... cum am vazut ca a zis cineva deja ... cunoscuti :cry:... si e deja prea mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum vezi prietenia dintre 2 oameni care s-au iubit?Cum a spus cineva:"ca un pahar de apa minerala,in locul unuia cu sampanie frapata"?

 

vad o prietenie sincera si de durata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de motivele pentru care cei 2 nu mai sunt impreuna... in cazul meu... si-a gasit o alta.... :P deci nici vorba de amicitie... cum am vazut ca a zis cineva deja ... cunoscuti :o:... si e deja prea mult...

de ce? nu te gandesti ca probabil a avut el nu motiv pentru care sa gaseasca pe alta...nu neaparat sa iti faca tie rau...si...uneori chestia asta cu "gasitul" e foarte intamplatoare...nu o poti controla, te trezesti ca te gandesti involuntar la alta persoana, si...gata! "inselatul" e facut...

eu am ramasa amica cu fostul, care m'a inselat...si acum il inteleg pe deplin!

p.s. nu as ramane amica cu el, numai daca mi'ar fi facut rau din punct de vedere fizic, sau m'ar fi jignit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce? nu te gandesti ca probabil a avut el nu motiv pentru care sa gaseasca pe alta...nu neaparat sa iti faca tie rau...si...uneori chestia asta cu "gasitul" e foarte intamplatoare...nu o poti controla, te trezesti ca te gandesti involuntar la alta persoana, si...gata! "inselatul" e facut...

eu am ramasa amica cu fostul, care m'a inselat...si acum il inteleg pe deplin!

p.s. nu as ramane amica cu el, numai daca mi'ar fi facut rau din punct de vedere fizic, sau m'ar fi jignit!

 

Am inteles ideea, dar sa spunem ca as putea trece peste momentul cand eram furioasa pe el, si poate as putea sa inteleg ca pur si simplu s-a intamplat, sa spunem ca as putea trece si peste modul in care vroia sa se descotoroseasca de mine pentru a fi cu x ... si nu intr-un mod prea elegant.... dar nu as putea niciodata sa-l privesc ca un prieten pe cel pe care l-am iubit, numai Dumnezeiu stie cat l-am iubit, si undeva intr-un coltisor din sufletelul meu va trai mereu speranta ca am putea sa mai fim impreuna, ca a fost al meu 5 ani de zile si nu mai este... E mai presus de mine... si inca il iubesc...

Dar cine stie?!..... viata e plina de neprevazut....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×