Sari la conținut
Forum Roportal
LETHAL X

SEDATIV

Postări Recomandate

Azi dimineata pana v-am ascultat v-au si sters topicul.

Mie mi-ati placut. Solistului vocal sincer ai dau o nota mai mica decat restului trupei. Banuiesc ca-si cauta stilul inca..Nici o problema. Il va gasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

THX a lot for feedback!

Toata trupa, in special vocalul are nevoie de sustinere din partea voastra celor care simpatizeaza cu stilul asta. Cu siguranta e pe calea cea buna.... am eu un feeling! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine e tipul care nu face parte din trupa? un tip solid, bine facut care ma duce cu gandul la un actor... e tot timpul cu trupa sedativ, am impresia ca e managerul lor sau asa ceva.dc imi puteti furniza informatii sa-mi scrieti. ma fascineaza tipul asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine e tipul care nu face parte din trupa? un tip solid, bine facut care ma duce cu gandul la un actor... e tot timpul cu trupa sedativ, am impresia ca e managerul lor sau asa ceva.dc imi puteti furniza informatii sa-mi scrieti. ma fascineaza tipul asta!

 

:pardon:

imi poate raspunde si mie cineva la intrebarea adresata?

chiar nu stie nimeni de tipul asta?????????????????/

 

va rog mult dc il stie cineva sa-mi spuna!!!!!!!!!!!!!

 

cine e tipul care nu face parte din trupa? un tip solid, bine facut care ma duce cu gandul la un actor... e tot timpul cu trupa sedativ, am impresia ca e managerul lor sau asa ceva.dc imi puteti furniza informatii sa-mi scrieti. ma fascineaza tipul asta!

 

:D

imi poate raspunde si mie cineva la intrebarea adresata?

chiar nu stie nimeni de tipul asta?????????????????/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×