Sari la conținut
Forum Roportal
andrei5008

Matrimoniale

Postări Recomandate

( si el este super baiat, destept si frumos...)

[snapbacca]25235[/snapbacca]

 

... si modest :pee :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al meu motan sa-a indragostit de maidaneza vecinilor...si noaptea trecuta au tinut impreuna un concert cu usile inchise...cele de la intrare...

Vreau o pisica...sau un motan...nu conteaza...ssa-la linisteasca pe caurtu-...ca nu mai pot dormi... :roll: :cat: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Al meu motan sa-a indragostit de maidaneza vecinilor...si noaptea trecuta au tinut impreuna un concert cu usile inchise...cele de la intrare...

Vreau o pisica...sau un motan...nu conteaza...ssa-la linisteasca pe caurtu-...ca nu mai pot dormi... :)  ;)  :)

[snapbacca]25291[/snapbacca]

 

Te compatimesc sincer. Si eu sunt in aceeasi situatie, numai ca eu am doua bucati :cat: :- . Cand se opreste una incepe cealalta si distractia dureaza cam de o luna si jumatate :roll: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haha..se vede ca rautatea este o trasatura de familie.. :cat:"

[snapbacca]25255[/snapbacca]

 

 

Si ne mandrim cu ea :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Matrimoniale... ooooooo... asta e ceea ce cautam pentru my nigger Roccay :tease: ..... deci.... Pecainez.... 7 anisori in 2 iulie :Pe cantaret... a mostenit de la tasu... si poate mostenesc si puii :Pe.... stie sa spuna "mama"... ce mai trebuie de zis? aha.,... caut motan (preferatul lui animal) pentru... sex.... il puteti lasa o sapt... cainele meu nu se va plictisi.... sau caine... sa fie macar de statura lui.... sau nah.... gasim si un scaunulet :Pe.... si... o catelusa... dar nus daca se va da la ea :Pe... incercarea moarte n-are cateodata nu? :Pe oricum... sunt prea departe de voi... poate e careva din Resita ratacit... sau in TM no problem ::tease:: :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa nu va suparati

am si eu un motan angora turceasca are 1 an si 2 saptamani e capricorn si cauta si el o felina dornica de o partida de sex salbatic

stau in bucuresti in pantelimon

o sa pun in loc de avatar poza lui ca sa-la si vedeti

 

Desi am constatat ca anuntul e de-acum 2 ani, daca mai locuiti prin cartier...dati-ne un semn pe adrian_nairda111@yahoo.com. Si niste poze si mai multe detalii despre "stimabilul domn" ar fi binevenite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×