Sari la conținut
Forum Roportal
andrei5008

Matrimoniale

Postări Recomandate

HAHAHA - asta e super. ::): ::): ::):

Pisici negre nu accepti. Apropo, in care oras? ::): ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cred ca accepta si pisici negre, tinand cont ca prima lui "iubita" a fost o pisica neagra.

Stau in Bucuresti, in cartierul Militari - Veteranilor.

 

Faza cu bisexualul a aparut cand la-am luat acasa (la parinti, in Bacau), unde am 2 motani, si 4 zile cat am stat acolo tot a atentat la ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu va suparati

am si eu un motan angora turceasca are 1 an si 2 saptamani e capricorn si cauta si el o felina dornica de o partida de sex salbatic

stau in bucuresti in pantelimon

o sa pun in loc de avatar poza lui ca sa-la si vedeti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super.............observ ca de cand nu am mai fost pe aici sa-au schimbat multe lucruri.

De ce nu a fost rubrica asta cand am avut nevoie si eu :roll: , acum este prea tarziu....................la-am c**trat :cat:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la-ai lasat fara mandrie... :roll: mie imi plac fetisoarele motanilor dupa operatie.... sunt lesinati... :">

Oricum, sanatate multa felinei, Loredana! :cat:

Editat de monique

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda......sanatate are din plin....si eu imi aduc aminte ca dupa operatie cand sa-a trezit inca mai era amortit si incerca sa se plimbe dupa mine prin casa, dar cum nu avea putere in picioarele din fata se tara foarte chinuitor :cat: :- ;) Bine ca a trecut si acum este sanatos :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caine boxer viril,salbatic si sexy,inebunit dupa femele cu atitudine dornice de a afla ce inseamna adevarata placere, imi ofer serviciile de gigolo canin...pentru relatii intrebati-la pe stapanul meu ( si el este super baiat, destept si frumos...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×