Sari la conținut
Forum Roportal
roxyana

ati incercat produse Amway?

Postări Recomandate

Am folosit de la:

1). Body Series deo-roll-ul care e ok, miroase frumos, un pic cam dulce, dar isi face treaba; sapunul lichid pt maini - nu-mi place mirosul, dar asa e bunicel; gelul de dus - nu-mi prea place mirosul si nici textura, l-as vrea putin mai hidratant.

2). Glister - pasta de dinti - imi place, dar pe mine nu ma tine prea mult; periuta de dinti - imi sangereaza gingiile.

 

Detergentul pt vase e bun, are grija de maini, nu raman uscate dupa ce il folosesti, miroase placut, dar se termina repede.

 

In concluzie, as folosi deodorantul si pasta de dinti de care sunt multumita, in rest nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Va intereseaza sa comercializati cosmetice de marca aduse din Anglia ??

Eu sunt un importator de astfel de produse si caut distribuitori !

Produsele sunt 100 % originale gen Maybelline, L'oreal, Nivea, MaxFacotr si multe alte marci, cu preturi ce putine dintre ele depasesc 10 ron.

Pentru detalii contactati-ma la adresa de email luminitastoica@yahoo.com si ve-ti primii imediat o oferta cu toate produsele si preturile aferente.

 

Nu o sa va para rau si nu aveti nimic de pierdut .....

Toate cele bune!

Luminita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat unele din produsele Amway...de curiozitate si, in proportie de 90% nu mi-a parut rau c-am dat banii pe ele

mi-au placut indeosebi produsele pt curatenie, detergentul de rufe, produsele ARTISTRY(machiaj, parfum), pasta de dinti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ati incercat aceste produse? de retinut k in cadrul firmei Amway se gasesc mai multe marci de renume international :

Artistry - pt machiaj

Eddie FunkHouser New York - machiaj

Nutrilite - suplimente nutritive

SA8 - detergenti

L.O.C. - produse de curatenie

iCook - pt bucatarie

Glister - igiena orala

Tolsom - igiena masculina

Hymm - igiena masculina

Protique - ingrijirea parului

Satinique - ingrijirea parului

Body Series - ingrijirea corpului

si multe altele....le gasiti pe toate pe https://www.amway.ro

buna, am auzit si eu ca deorol-ul este foarte bun si m-ar interesa si pe mine, doar ca pe site nu pot vedea si ingredienetele, poate imi spui tu ingredienetele de pe deo roll. mersi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Modalitate rapidă şi uşoară pentru protecţie de durată. Aceast deodorant anti-perspirant eficient este oferit sub formă de roll-on cu o formulă cu uscare rapidă. Conţine Compexul Lichen Plus care protejează

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unii dintre noi se spala mai des decat la intervalul de 48 ore.

 

Inseamna ca pierd placerea de a nu se spala 48 h si totusi sa miroasa frumos ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

igiena/ingrijire,curatenie,--produse foarte bune...

restul....mh...nu dau bani multi pe cratite si cutite sau pe purificatoare de apa de zeci de miliane ( cand eu fumez 1 pachet pe zi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Modalitate rapidă şi uşoară pentru protecţie de durată. Aceast deodorant anti-perspirant eficient este oferit sub formă de roll-on cu o formulă cu uscare rapidă. Conţine Compexul Lichen Plus care protejează

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×