Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va trimit si eu cateva poze cu flori de cactus ...Sunt atat de frumoase incat n-am rezistat sa nu le fotografiez . :D

 

 

sunt splendide!! spune-ne te rog cum ii ingrijesti pe toata perioada anului!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Minunati cactusii vostri! :yahoo: iar cu flori sunt si mai frumosi! eu una nu stiu foarte multe despre cactusi, asa ca in perioada cand mi-au facut flori nu i-am ingrijit in mod special, pacat ca nu le-am facut poze cand aveau floricele. Aaaa, mint, stiti ce tratament le aplic? vorbesc cu ei :o: :roll: ;) :cheer: :beee: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt splendide!! spune-ne te rog cum ii ingrijesti pe toata perioada anului!!

Desiderio , sunt niste cactusi adusi de un client pentru ca nu mai avea unde sa-i tina ... Nu le-am acordat decat strictul de ingrijire , udati o data pe saptamana , in rest le multumim din suflet pentru frumusetea cu care ne incanta .... Va mai trimit poza de la ultimul care a inflorit ... este o floare extraordinar de interesanta , insa pute ingrozitor ... :tease:

post-91373-1181208775_thumb.jpg

post-91373-1181208796_thumb.jpg

post-91373-1181208822_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desiderio , sunt niste cactusi adusi de un client pentru ca nu mai avea unde sa-i tina ... Nu le-am acordat decat strictul de ingrijire , udati o data pe saptamana , in rest le multumim din suflet pentru frumusetea cu care ne incanta .... Va mai trimit poza de la ultimul care a inflorit ... este o floare extraordinar de interesanta , insa pute ingrozitor ... :tease:

 

 

intradevar, floarea acestui cactus este interesanta si miroase urat.... totusi, de-abia astept sa creasca si al meu mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a inflorit unul dintre cactusi, din fericire de data asta i-am facut si poze, iata-le! :jester:

 

 

wow!!! very nice! cel de pe masa sta acolo tot anul?? are lumina??

 

va arat si eu cateva poze pe care le-am facut sapt trecuta in Italia! am adus si eu 2 palete din acelea uriase!! :o: :D

post-67259-1183413670_thumb.jpg

post-67259-1183413765_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow!!! very nice! cel de pe masa sta acolo tot anul?? are lumina??

 

va arat si eu cateva poze pe care le-am facut sapt trecuta in Italia! am adus si eu 2 palete din acelea uriase!! :D :D

Merci frumos! nu il tin pe masuta, l-am mutat doar pt a-i face poze deoarece era noapte cand s-a deschis floarea si cum imi era teama ca nu va rezista pana a doua zi floarea n-am mai asteptat si i-am facut poze! :plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×