Sari la conținut
Forum Roportal
_lisa

Firma

Postări Recomandate

Super formatie, muzica incredibila, nici nu-mi venea sa cred ca sunt romani. Ultima piesa pe care am vazut-o a fost cea a lui Rocca cu N-eatgroove "Scream" . Oricum, mai rar asa muzica, de asta sunt asa de disperata dupa ei.Deci, ce-ati mai auzit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

> nici nu-mi venea sa cred ca sunt romani

 

Dar ce, dupa parerea ta, romanii sunt asa de incompetenti sau prosti incat nu ar fi in stare sa faca ceva bun in orice domeniu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de incompetenta, ma refeream mai mult la stilul iesit din tipar. Imi pare rau daca s-a inteles altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai exista firma demult mai e numai solistu Rocca , in rest ......canta mai mult e underground :tease:

Editat de Prophecy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceeeeeeeeeeeee?????????? de aia nu mai pot deschide site-ul lor??????? :tease: chiar sunt trista

 

si piese de-ale lui Rocca unde pot gasi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Firma...Trupa aia romaneasca...da am auzit si chiar imi place...

Imi plac versurile si suna bine pentru o trupa romaneasca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce, dupa parerea ta, romanii sunt asa de incompetenti sau prosti incat nu ar fi in stare sa faca ceva bun in orice domeniu?

ntz. atata ca nu prea apar la MTV trupe romanesti care sa sune ca ei. si nici care sa aiba clipuri care sa arate profi (adica sa nu arate a fi filmate cu o camera de mana pe plaja, in apartament propriu sau intr-un subsol :D )

 

ceeeeeeeeeeeee?????????? de aia nu mai pot deschide site-ul lor??????? :airkiss:

try again :P

http://www.firmaro.com/

 

Deci, ce-ati mai auzit?

Pai... au ramas in trei. Lix a plecat in Canada. Si... scot album anul acesta :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×