Sari la conținut
Forum Roportal
tony23

cheat-uri pt far cry 1

Postări Recomandate

am o problema in legatura cu cheat-urile pt far cry 1. am intrat pe www.cheatbook.de, am urmat instructiunile intocmai dar nu mi se activeaza cheat-ul. va rog cine ma poate ajuta sa-mi dea un raspuns. va multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai ajuns in asa hal incat sa bagi coduri la FarCry ?!? Nu te supara pe mine dar este un joc foarte usor, daca bagi coduri e ca si cum ai juca Solitaire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai ajuns in asa hal incat sa bagi coduri la FarCry ?!? Nu te supara pe mine dar este un joc foarte usor, daca bagi coduri e ca si cum ai juca Solitaire.
Gresesti, de la jumatate incolo e aproape imposibil sa joci fara coduri. Eu nu l-am terminat pt. ca e prea greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"aproape imposibil"-daca e acceptat termenul poti sa o spui doar cand ai ajuns la sfarsit si te chinui sa dobori un elicopter, acolo am stat vreo 3 zile. In rest relativ usor jocul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

treaba sta in felul urmator: cineva mi-a sters jocul din calc fara sa ma intrebe! am ajuns relativ departe si nu am mai vrut sa trec din nou prin aceleasi nivele asa ca am ales scurtatura: cheat-urile. stai linistit AMERIKNU ,stiu sa joc si fara cheat-uri. apropos:dupa ce am ajuns in locul de unde am ramas l-am terminat fara cheat-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CINE POATE SA-MI SPUNA SI MIE CUM SE ACTIVEAZA CHEATURILE LA FARCRY CA AM AJUNS INTR O FAZA DE KKK.

NU MA INTERESEAZA COMENTARII IN CEA CE PRIVESTE MORALITATEA DE A JUCA CU CHEATURI.EU JOC CA SA MA RELAXEZ NU SA MA ENERVEZ. MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM O IREBARE IN LEGATURA CU MAI MULTE JOCURI NOI,PRECUM STALKER,HITMAN 4.NEED FOR SPEED CARBON ETC.

SPUNE CD-UL VIRTUAL NU ESTE INTRODUS CORECT.AM INCERCAT SI CU NERO, DAEMON ULTIMA VERSIUNE,LA DAEMON AM SELECTAT TOATE OPTIUNILE DE EMULARE, EROAREA CHIAR ASA SE CHEAMA EROARE DE EMULARE SAU ZICE CA CD-UL E BAGAT PROST.

MULTUMESC ANTICIPAT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM O IREBARE IN LEGATURA CU MAI MULTE JOCURI NOI,PRECUM STALKER,HITMAN 4.NEED FOR SPEED CARBON ETC.

SPUNE CD-UL VIRTUAL NU ESTE INTRODUS CORECT.AM INCERCAT SI CU NERO, DAEMON ULTIMA VERSIUNE,LA DAEMON AM SELECTAT TOATE OPTIUNILE DE EMULARE, EROAREA CHIAR ASA SE CHEAMA EROARE DE EMULARE SAU ZICE CA CD-UL E BAGAT PROST.

MULTUMESC ANTICIPAT

 

Cred ca's jocuri protejate cu Starforce, care detecteaza emulatorul. Deamon nu mai e suficient. Cauta pe net informatii legate de Starforce, incearca Sfcure.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×