Sari la conținut
Forum Roportal
andr3ya

ajutor

Postări Recomandate

este posibil sa fi ramas insarcinata dak nu am intretinut relatii sexuale..ci doar ne-am atins cu mama reciproc..si posibil k mana lui sa fi atins ambele organe genitale?asta a fost acum 2 luni..si am avut menstruatie regulat in ult 2 luni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti fa griji degeaba! Ai avut menstruatie regulat . Nu iti fa griji, daca vrei , pentru propria liniste sufleteasca cumpara un test de sarcina si fa-l. Nu este cazul, doar sa te linistesti.

 

Sa inteleg ca luna asta nu ti-a venit, sau de unde ingrijorarea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu iti fa griji degeaba! Ai avut menstruatie regulat . Nu iti fa griji, daca vrei , pentru propria liniste sufleteasca cumpara un test de sarcina si fa-l. Nu este cazul, doar sa te linistesti.

 

Sa inteleg ca luna asta nu ti-a venit, sau de unde ingrijorarea?

 

Mi-a venit normal..sapt asta mi-a trecut..da am devenit putin paranoica..si park mi se pare k si burta a crescut..desi in realitate nu crek e asa..park imi insusesc simptomele sarcinii dupa ce le-am citit..putina paranoia provocata d panica..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mey nu e cazul de ingrijorare pntru ca practic nu ati facut nimic..pettingul nu include penetrare si daca ati lucrat doar cu degetele no probem..n-ai cum sa ramai insarcinata, mai ales ca ti a venit ciclul regulat..daca te ai mai ingrasat asta e se mai intampla dar data viitoare cand va mai atingeti fii mai atenta.....daca nu treceti la actiunea propriu zisa si folositi un prezervativ preventiv....c u :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×