Sari la conținut
Forum Roportal
Iron Raven

Despre punkeri

Postări Recomandate

sunt si yo un foarte vestit story line punk ska...

 

iar fetele care asculta punk sunt super mijto ..nuj dak ascultati goldfinger sau mcr..da e mijto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt si yo un foarte vestit story line punk ska...

 

iar fetele care asculta punk sunt super mijto ..nuj dak ascultati goldfinger sau mcr..da e mijto

cati ani ai,bre?

 

 

hai ca ma apuc si eu sa ascult punk, sa fiu 'super mijto'.

a ajuns ascultatul unui anumit gen de muzica,etichetarea persoanelor?

 

va suna cunoscut:

''ANARHIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'' ?? :flowers: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey salut , ma bucur ca mai exista si alta lume care ii intelege pe punkeri , nu numai persoane care ii eticheteaza...sa stiti ca nu toti beau , se drogeaza , sunt deprimati....punk-ul dupa parerea mea e chiar vesel:D:D:D [cel putin depinde de melodie...sau de starea fiecaruia]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hey salut , ma bucur ca mai exista si alta lume care ii intelege pe punkeri , nu numai persoane care ii eticheteaza...sa stiti ca nu toti beau , se drogeaza , sunt deprimati....punk-ul dupa parerea mea e chiar vesel:D:D:D [cel putin depinde de melodie...sau de starea fiecaruia]

 

 

 

Simple Plan e destul de vesel :tease: :lol: si mie una imi place! :lol2:

 

sunt si yo un foarte vestit story line punk ska...

 

iar fetele care asculta punk sunt super mijto ..nuj dak ascultati goldfinger sau mcr..da e mijto

 

 

 

chiar asa ? :) ... inseamna ca sunt super "mijto" si nu stiam... vai mie ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
abia acum mi-am dat seama ca nu stiu aproape nimic despre punkeri...stiu doar ca sunt violenti si ca asculta muzica nasoala ca .Good Charlotte

voi ce stiti???

 

Unii oameni sunt violenti.Stilul punk...":nu e totul sa ai creasta " sau sa cosumi alcool.Dar eu ca fata, cum mi-ar sta sa ma bat zilnic :ro: . Incearca sa nu generealizezi, te rog.

Good Charlotte zici? hmm eu nu ascult , si oricum sunt multi tineri care cad in fashion punk .

Poate ca unii vad altfel viata, dar de unde sti ca nu esti tu cel diferit, nu ei? :roll:

 

cati ani ai,bre?

 

 

hai ca ma apuc si eu sa ascult punk, sa fiu 'super mijto'.

a ajuns ascultatul unui anumit gen de muzica,etichetarea persoanelor?

 

va suna cunoscut:

''ANARHIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'' ?? :lol: :)

 

Baaa-ia-tu lasa-l in pace, eh si tu acum ...

"e misto sa fi punk" :hi: vezi sa nu devina prea violent si sa faca pogo cu tine cum spunea si domnul care a creat topicul :crazy: omg hai la o bere sa te calmezi si tu putin :pokey:

Editat de Pumpin'punk*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Sa vorbim despre Punk ...

Abia astept sa vad cum se cearta toti cei care au pareri diferite, abia astept sa vad un pogo prin cuvinte, abia astept sa aud si niste idei despre mine si "de ce naiba ai creat topicul?" , stiu ca unora le place sa glumeasca, iar altii nu tin la glume, omul in general e foarte orgolios, abia astept sa aud etichetari , si cat de "tare" e sa fi punk, abia astept sa apreciez pe cineva cu creier, etc

Succes .

P.S : Sper sa nu fi necesar sa imi dau foc.Multumesc. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut.

Sa vorbim despre Punk ...

Abia astept sa vad cum se cearta toti cei care au pareri diferite, abia astept sa vad un pogo prin cuvinte, abia astept sa aud si niste idei despre mine si "de ce naiba ai creat topicul?" , stiu ca unora le place sa glumeasca, iar altii nu tin la glume, omul in general e foarte orgolios, abia astept sa aud etichetari , si cat de "tare" e sa fi punk, abia astept sa apreciez pe cineva cu creier, etc

Succes .

P.S : Sper sa nu fi necesar sa imi dau foc.Multumesc. :hi:

cred că punk-ul din zilele noastre e foarte slab , dar cel vechi e destul de bun..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hey salut , ma bucur ca mai exista si alta lume care ii intelege pe punkeri , nu numai persoane care ii eticheteaza...sa stiti ca nu toti beau , se drogeaza , sunt deprimati....punk-ul dupa parerea mea e chiar vesel:D:D:D [cel putin depinde de melodie...sau de starea fiecaruia]

 

Ma bucur ca mai exista cineva de aceeasi parere cu mine...la fel, mie mi se pare punk-ul vesel...imi face placere sa ascult punk. Si, de asemenea, cred ca Noir Desir se inseala...punkerii si rockerii nu sunt "de joasa speta"...am multi prieteni care asculta punk si sunt oameni cu care chiar ai ce discuta, oameni care stiu sa aprecieze arta si citesc carti bune. E adevarat, alcoolul si drogurile fac parte din multele chestii de care punkerii abuzeaza...iar sa faci pogo e foarte riscant, primesti numai coate si picioare in spate. Cu toate astea, eu raman la parerea mea. In mod cert, NU sunt niste ignoranti ce vor doar anarhie...Imi cer scuze ca te-am contrazis, Noir Desir.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×