Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

SEX cu....DEGETELUL..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este bine stiut ca o mana pusa acolo unde trebuie poate s afaca multe...Dar de un deget (ingrijit, curat, fara colturi) pus acolo unde trebuie ce ziceti? Poate un deget provoca placere mai mare decat un penis? Ce va excita mai mult, degetul partenerului sau degetul propriu? Unde este cel mai excitant punct care v-a fost stimulat cu degetul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este bine stiut ca o mana pusa acolo unde trebuie poate s afaca multe...Dar de un deget (ingrijit, curat, fara colturi) pus acolo unde trebuie ce ziceti? Poate un deget provoca placere mai mare decat un penis? Ce va excita mai mult, degetul partenerului sau degetul propriu? Unde este cel mai excitant punct care v-a fost stimulat cu degetul?

 

 

Dupa citirea subiectului asta, am dus degetul aratator la timpla...l-am sprijinit tandru....strins celelalte degete in jurul axului principal :(...pe urma uitat la avatarul tau movuletz si rotit incetisor mina, alternativ cite 90 de grade in fiecare directie...m-a excitat teribil :P

 

:flowers:

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la vreo douazeci de cm sub ceafa, langa sira spinarii (coloana vertebrala :P pentru necunoscatori), in stanga, la jumatate de cm........presiunea usoara a aratatorului si mijlociului alaturi de rasuflarea unor soapte fierbinti...... :flowers:

 

 

Cred ca iti dai seama ca nu era vorba de degetul propriu, care de altfel e ocupat cu alte variate activitati :o: alaturi de celelalte 9....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este bine stiut ca o mana pusa acolo unde trebuie poate s afaca multe...Dar de un deget (ingrijit, curat, fara colturi) pus acolo unde trebuie ce ziceti? Poate un deget provoca placere mai mare decat un penis? Ce va excita mai mult, degetul partenerului sau degetul propriu? Unde este cel mai excitant punct care v-a fost stimulat cu degetul?

 

frate! da' curios mai esti. :o: pana acu' vad ca doar barbatiiau placer la... deget! :flowers: (vad ca numai ei au raspuns. si eu stiam alt slogan pentru noi, barbatii o .... la timpul ei face cat 10 femei :P )

 

PS: bai, ce am mai putut debita si eu.... :(

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se stie ca ori cu degetul ori cu limba punctul este clitorida femeii.majoritatea femeilor cand se satisfac nu se ating de vagin,numai de clitorida.dintr-o discutie cu niste prietene satisfactia proprie,punctul cand termini nu se compara cu sexul.un barbat trebuie sa fie expert ca sa stie cum sa satisfaca o femeie cu degetul,sa o faca exact ca ea. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×