Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan

Email X-net

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu am avaut nici o problema, am rausit sa vad toate mesajele, am rausit sa le si sterg atat ca nu pot sa le dau jos pe calc.

:( :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut 6 pagini de mesaje, dupa ce le-am sters pe primele 2 a inceput sa faca figuri. La un momemnt dat eram pe pagina 4 din 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiati ca mesajele de pe emailurile xnet sunt atent supravegheate .. de stiti voi cine ... iar ei nu sa-au sfiit sa faca aceasta public. mhmmm dam bastards.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai totul a fost public acum cativa ani cand a fost semnat contractul de colaborare intre Conenx, mYx, SRI .. si alte agentii ... a fost un comunicat de presa in stil myx.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiati ca mesajele de pe emailurile xnet sunt atent supravegheate .. de stiti voi cine ... iar ei nu sa-au sfiit sa faca aceasta public. mhmmm dam bastards.

 

Interesant.

Asa ca fratilor folositi Yahoo cu incredere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice autoritate legala are dreptul la informatiile tinute de un furnizor de servicii Internet. Acestia au obligatia de a tine log-uri si de a le prezenta cand exista un mandat in acest sens. Nu e nimic nou, acelasi lucru se poate intampla si cu Yahoo.

In cazul unui proces veti vedea tot ce ati facut in ziua respectiva: unde ati umblat, unde ati dat 'bip', de unde v-ati conectat la internet, pe ce site-uri ati mers, ce mesaje ati primit...etc.

Daca sunteti nevinovati nu aveti de ce sa va ascundeti. Daca totusi aveti informatii pentru care va temeti, folositi PGP pentru criptare, folositi cartele reincarcabile pe tot alte telefoane..etc

Destul cu paranoia :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti ca veti avea numai surprize de la baietii de la Mobifon. Pe langa spionajul care il fac cu voi, nici nu ofera servicii de calitate si ieftine. In plus merge si incet. Fugiti pana apucati....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×