Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

cluburile de noapte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai dreptate!E un pic jenant sa-i marutrisesti asta partenerului.

 

Dar de ce te-ai dus intr-un club de noapte?Ce te-a atras atat de mult?

 

Simplul fapt ca este un local dedicat barbatilor...este select si intim...plus adrenalina dupa cum spune cineva mai sus.Mi se pare foarte ok..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia asta imi aduce aminte de niste prieteni. amandoi trecuti de 35 de ani. el ii cumpara ei bilete la spectacolul cu cipanezii si o asteapta cu sampania la rece, gandind ca ea va veni inicnsa de acolo. da de unde! ea a venit un pic dezamagita si s-a bagat direct la somn :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplul fapt ca este un local dedicat barbatilor...este select si intim...plus adrenalina dupa cum spune cineva mai sus.Mi se pare foarte ok..

 

Dar daca prietena ta s-ar duce intr-un club de noapte ce ai zice?Ai fii de acord?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat se duce la striptease doar pt o tarie cu prietenii si un show la bara, nu am nici o problema!! Doar sa nu puna si mana pe vreuna dintr-alea...ca atunci chiar incep problemele...cu mine!!!!1 :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar daca prietena ta s-ar duce intr-un club de noapte ce ai zice?Ai fii de acord?

 

Pot sa o las pe prietena mea sa doarma in acelasi pat cu altcineva ... daca nu e incredere intr-o relatie degeaba e!

 

Daca ar merge in cluburi de noapte si nu imi spune,fireste ca ma supar.

Cat de benefica poate fi fecvenatarea cluburilor de noapte pt o relatie? Eu cred ca nu este. Si daca partenerul/a a ajuns aici,inseamna ca doreste altceva si atunci este grav.

 

Eu cred ca nu afecteaza in nici un fel relatia...problema este la tine ca nu intelegi asta..sau in fine daca ti-a dat motive serioase ca sa fi geloasa ok..daca nu lasa omul in pace ca apreciaza daca il lasi liber :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atata timp cat se duce la striptease doar pt o tarie cu prietenii si un show la bara, nu am nici o problema!! Doar sa nu puna si mana pe vreuna dintr-alea...ca atunci chiar incep problemele...cu mine!!!!1 :yahoo:

 

Da,dar mai mult ca sigur ca va face si asta..

 

 

Mi-a placut comentariul tau,Laur.Insa ai vorbit in general.Tu banuiesc ca ai fost intr-un astfel de club.Ce impresie ti-a lasat?Te duci doar pt a admira "frumosul" sau esti de aceeasi parere cu bydy care afirma ca daca unul dintre parteneri alege calea aceasta inseamna ca lipseste ceva relatiei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare om le stie pe ale lui...poate el in loc sa frecventeze stadioane si baruri ii place sa mearga intr-un club de noapte...

Comunicarea este esentiala si capitala intr-o relatie..cat timp ne dam noi cu presupusul aici tu ai putea sa vorbesti cu el cu cartile pe fata sa-i spui ce te deranjeaza si sa afli de ce are "pasiunea" asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×