Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

cluburile de noapte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toti avem curiozitati,interese,dorinte ascunde s.a.m.d.Unii le recunosc,altii nu.Insa cum ati reactiona daca ati afla ca partenurul.-a ar frecventa cluburile de striptease si voua nu v-a spus niciun cuvant?V-ati simti intr-un fel inselat?Nu ati spune nimic,lasand lucrurile sa curga?Sunt cluburile de noapte un lucru benefic sau malefic intr-o relatie? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, mah, duca-se ... si intoarca-se distrat 8)

mai....e vorba de ''partener''...omul cu care,teoretic,trebuie sa imparti totul...

o relatie inseamna si asumarea unor anumite limitari...eu privesc lucrurile asa :

''pot manca la o masa orice...dar pot alege intre un fel de mancare sau altul...insa daca le consum pe ambele[din lacomie]....fac indigestie....e optiunea mea ce mananc,insa in mod clar nu pot manca...totul''

si sa nu-mi spui ca ma plictisesc de acelasi fel de mancare...caci o persoana nu-i statica...bibelou...sa fie la fel in fiecare zi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Consider ca e o prostie! Nu cred ca cluburile pot avea vreo influienta benefica! Daca deja exista o relatie cit de cit serioasa, ar trebui sa se mai abtina! Limitati-va la una/unul!

Striptisse-ul mi se pare cam inuman fata de partener\a! Este o dovada de lipsa de respect!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Consider ca e o prostie! Nu cred ca cluburile pot avea vreo influienta benefica! Daca deja exista o relatie cit de cit serioasa, ar trebui sa se mai abtina! Limitati-va la una/unul!

Striptisse-ul mi se pare cam inuman fata de partener\a! Este o dovada de lipsa de respect!

Asa Dirtyangel, fa morala !Zi tot !DAr mai ales zi detaliile murdare ...de la tineeee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti avem curiozitati,interese,dorinte ascunde s.a.m.d.Unii le recunosc,altii nu.Insa cum ati reactiona daca ati afla ca partenurul.-a ar frecventa cluburile de striptease si voua nu v-a spus niciun cuvant?V-ati simti intr-un fel inselat?Nu ati spune nimic,lasand lucrurile sa curga?Sunt cluburile de noapte un lucru benefic sau malefic intr-o relatie? :o:

Orice este benefic pana nu se face exces.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

opus se apre ca am dat peste u baiat car enu e apsionat de cluburile de sptiptease. specimen rar in ziua de azi..asa ca o sa l pastrez cat de mul timp pot...sincer pe mine ma tenteaza noutatea si de ce nu si un striptease? eu s mai nebunatica cand sunt indragostita si as merge si cu prietenu sa vad ce areactie ar avea..desi actualul poate ca m-ar parasi ..nush da pe mine am tenteaza ideea... :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×