Sari la conținut
Forum Roportal
m ancuta

ajutor

Postări Recomandate

ma numesc ancuta am 22 de ani si de 5 ani incerc sa fac ceva sa ma vindec si eu.sant din valcea si aici numai cat stai in spital si un an dupa are grija un doctor hepatolog de tine ca apoi te trimite la doctorul de familie si daca va spun ca am un medic de familie tare aerian la tot si asa ca nimeni nu are grije de boala ma mea decat eu.cand mi-a fost depistata hepatita aveam transaminaza de 65 iar in spital(am stat o luna) a ajuns la 160 sub repaus tratament(cu vitamine)(care mai tarziu de la un medic militar de la spitalul colentina ca nu era bine sa iau ca vitaminele hranesc ficatul) mentionez ca si doctora de familie tot vitamine imi dadea pana i-am spus ce a zics acest doctor.in fineeu momentan n-am analizele normale dar atigenul e pozitiv.sotul meu nici nu vrea sa ma asculte si nu il intereseaza daca ia boala.am si eu o intrebare unde trebuie sa ma duc ca saa imi fac si eu analizele toate sa gasesc pe cineva sa se ingrijeasca de hepatita si unde gasesc un hepatolog bun mai pe scurt unde trebuie sa ma duc si ce trebuie sa fac.

va multumesc,

ma scuzati de deranj. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Imi pare rau ca ai parte de asa niste medici, si imi pare rau si ca sotul tau e inconstient fata de tine si virusul B. Eu cred ca daca vrei sa ai parte de medici buni, care sa stie ce sa iti faca, ar trebui sa mergi in Bucuresti eventual la Spitalul M. Bals. Daca ,mai cauti pe forum s-ar putea sa gasesti si niste nume de medici. Acolo iti vor face analizele si tot acolo vei incepe si investigatii mai serioase. Probabil ca iti vor da o indicatie de tratament cei din Bucuresti si tratamentul il vei primi in Ramnicu-Valcea.

Sanatate si stai linistita ca trebuie sa fie bine. Esti inca tanara si nu cred ca virusul a facut prea multe ravagii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×