Sari la conținut
Forum Roportal
Gafu

Alegeri anticipate cat de curand?

Postări Recomandate

PUR, dupa ce a dovedit cat de parsiv poate sa fie, iese de la guvernare. Totul i se datoreaza iubitului nostru presedinte ...MARE BAUTOR DE SAMPANIE... au ras curcile de noi in toata lumea dupa ce televiziunile ne-au prezentat cum sa-a "distrat" Basescu. :) :)

 

E cam groasa treaba...

 

cred personal ca vor fi in 5 ani mii de astfel de gafe :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ,tuturor Ionilor,cit despre gestul presedintelui,sa fim seriosi,de sa rida cineva,nu mai avem mentalitati de comunisti,incit sa ne dorim sa-la vedem neaparat sobru si incorsetat,tinindu-ne discursul acela antic,cu care ne-au desfatat toti presedintii comunisti,ultimii drept ca erau cu fata umana,spun ei!

Tineretea accepta mai usor schimbarea,ce se intimpla cu voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La multi ani ,tuturor Ionilor,cit despre gestul presedintelui,sa fim seriosi,de sa rida cineva,nu mai avem mentalitati de comunisti,incit sa ne dorim sa-la vedem neaparat sobru si incorsetat,tinindu-ne discursul acela antic,cu care ne-au desfatat toti  presedintii comunisti,ultimii drept ca erau cu fata umana,spun ei!

  Tineretea  accepta mai usor schimbarea,ce se intimpla cu voi?

 

Nu tin neaparat sa fie "sobru si incorsetat" dar nici prea mare placere nu mi-a facut sa-la vad pe Presedintele Romaniei cum bea sampanie cu sticla!

Putina decenta din partea sa...asta imi doresc! :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost doar o simpla gafa,Iliescu a facut atitea si nu au mai fost atit de mediatizate.

 

A facut destule gafe si Iliescu dar parca nici nu la-am vazut beat la televizor! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am spus,doar, nu a fost atit de mediatizat !

 

Mediatizat sau nu,cert este ca nu sa-a lasat filmat atunci cand era turmentat!

 

Crezi ca daca aparea Iliescu in fata multimii intr-o ipostaza jenanta cum a fost aceasta,nu ar fi fost preluata aceasta stire de intreaga presa???!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era noaptea de ANUL NOU,nu am avut nici o clipa impresia ca a fost ametit,era ca noi toti, bine dispus,doar a incheiat un an bun !

 

Nu,nu era beat...chiar deloc!Doar ca i se impleticea limba-n gura(scuza-mi expresia)...In rest...perfect treaz! ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×