Sari la conținut
Forum Roportal
Cleric Prest

Celalalt Tata al Nostru

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In Europa va muri partial, peste 1-2 sute de ani cand va veni Anticrist.

O sa-ti dea o decoratie pentru satanismul perfid care il promovezi prin doctrina sectelor orientale.

De ce ma acuzi de ceea ce nu fac?Fac destule rele si fara sa ma incriminezi de altele iluzorii.Unde am chemat eu pe cineva in alta parte spunand ca va muri negresit daca nu face ca mine.Nu chem pe nimeni.Daca as face-o ar fi degeaba.Nu oamenii aleg yoga ci yoga ii alege pe ei.Si inca odata iti spun ca yoga nu rivalizeaza cu nibi o religie sau cale de pe glob.Le respecta pe toate pt aportul adus civilizatiei.Daca se intampla lucruri ciudate intr-o cale personalizata(vezi MISA) asta nu este vina yoga.Yoga traieste de cand exista civilizatia umana si nu are legatura cu maestrii sau maestrii inchipuiti.Ti-am zis ca si cum ti-ar pasa de cele ce iti spun.Prefa-te si tu ca iti pasa si nu ma iei in ras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect, yoga alege pe cei care sunt ai lui Satan si le spune ca Satan nu exista, iar dumnezeu e difuz, peste tot.

 

Dar cand te uiti in jur, ce vezi? M

Editat de iosafat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iosafat, tu esti un caz grav. Pe zi ce trece vad cum se face din ce in ce mai mult intuneric in mintea ta. Mai vezi sa scrii?

Pe bune, de ce nu te tratezi si tu? Exista medicamente pentru suferinta ta... Tu te asculti ce spui? Nu stiu pe ce lume traiesti, dar n-are nimic de-a face cu lumea reala. Ia mai spune odata cum or sa invie profetii aia decapitati... :lol: :x

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant ce spui.Insa as vrea sa stiu unde era dumnezeul gelos din biblia evreilor cand arienii cautau in inima lor divinitatea?Poate isi facea somnul de frumusete si a trebuit sa vina un popor frustrat sa il trezeasca deoarece s-au AUTODENUMIT popor ales.Tie cum ti se pare mascarada numita biblie in care vedem fapte demne de interdictia CNA.Nici un copil nu ar trebui sa o citeasca deoarece este nociva pentru psihicul uman.La fel ar trebui sa fie interzisa si oamenilor deoarece provoaca fanatism si violenta dusa la extrem si asta nu numai in limbaj.Ray of Light te vad ca stapana a razei de lumina.Nu ai putea sa trimiti o raza sau doua sa faci un pic de lumina in capul habotnicilor si curatenie in sufletul lor populat cu gogorite demne de babe care au si uitat de refularile venite natural si devin isterice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant ce spui.Insa as vrea sa stiu unde era dumnezeul gelos din biblia evreilor cand arienii cautau in inima lor divinitatea?Poate isi facea somnul de frumusete si a trebuit sa vina un popor frustrat sa il trezeasca deoarece s-au AUTODENUMIT popor ales.Tie cum ti se pare mascarada numita biblie in care vedem fapte demne de interdictia CNA.Nici un copil nu ar trebui sa o citeasca deoarece este nociva pentru psihicul uman.La fel ar trebui sa fie interzisa si oamenilor deoarece provoaca fanatism si violenta dusa la extrem si asta nu numai in limbaj.Ray of Light te vad ca stapana a razei de lumina.Nu ai putea sa trimiti o raza sau doua sa faci un pic de lumina in capul habotnicilor si curatenie in sufletul lor populat cu gogorite demne de babe care au si uitat de refularile venite natural si devin isterice.

 

Vorbesti de arienii germani? A fost la datorie, a facut 9 milioane morti in Germania, a facut Germania ruina complet, iar la copiii sai evreii le-a dat tara inapoi, Israelul.

 

Acelsi lucru il face acum si cu arienii mai colorati din orientul mijlociu.

 

Eu si daca as fi yoghin idiot tot as citi ultimii profeti din VT, Isaiah, Zaharia, sa ma conving daca se implineste sau nu ce ziceau aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorbesti de arienii germani? A fost la datorie, a facut 9 milioane morti in Germania, a facut Germania ruina complet, iar la copiii sai evreii le-a dat tara inapoi, Israelul.

 

Acelsi lucru il face acum si cu arienii mai colorati din orientul mijlociu.

 

Eu si daca as fi yoghin idiot tot as citi ultimii profeti din VT, Isaiah, Zaharia, sa ma conving daca se implineste sau nu ce ziceau aia.

Prietene,(daca imi dai voie sa te numesc asa).Arienii germani si toata ideologia lor a fost preluata.Intamplator mentorul de taina a lui hitler a fost un yogin.Zvastica si denumirea de arieni se refera la puritate si e preluata intamplator sau nu tot din india.Zvastica e o MUDRA sau un semn fara legatura cu germanii.Tot preluata si ea.Iar tu tot pe de laturi nimeresti ca de obicei.Daca faci la fel cu nevasta ta ramai fara urmasi si poti fi acuzat, de aceeasi biblie a ta ,de onanism.Incearca sa si intelegi mesajele nu te repezi degraba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prietene,(daca imi dai voie sa te numesc asa).Arienii germani si toata ideologia lor a fost preluata.Intamplator mentorul de taina a lui hitler a fost un yogin.Zvastica si denumirea de arieni se refera la puritate si e preluata intamplator sau nu tot din india.Zvastica e o MUDRA sau un semn fara legatura cu germanii.Tot preluata si ea.Iar tu tot pe de laturi nimeresti ca de obicei.Daca faci la fel cu nevasta ta ramai fara urmasi si poti fi acuzat, de aceeasi biblie a ta ,de onanism.Incearca sa si intelegi mesajele nu te repezi degraba!

 

Atunci despre care arieni vorbeai cand ai intrebat unde era dumnezeul meu atunci? Vorbeai cumva despre martieni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spre surprinderea ta si a mea ,recunosc.Au existat acum 3000 de ani in partea de nord a subcontinentului indiana o rasa alba.Acestia erau numiti arieni.Se credea ca sunt urmasii unor continente disparute insa pastrau multe din cele invatate acolo ca spiritualitate.Si tot nu o sa iti vina sa crezi ei au lasat oamenilor ca mostenire...Te las sa ghicesti.Daca ghicesti nu te mai supar niciodata!Salut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spre surprinderea ta si a mea ,recunosc.Au existat acum 3000 de ani in partea de nord a subcontinentului indiana o rasa alba.Acestia erau numiti arieni.Se credea ca sunt urmasii unor continente disparute insa pastrau multe din cele invatate acolo ca spiritualitate.Si tot nu o sa iti vina sa crezi ei au lasat oamenilor ca mostenire...Te las sa ghicesti.Daca ghicesti nu te mai supar niciodata!Salut!

 

Incepi cu teorii gen lorin fortuna?

Da un link de unde le iei sa te creada lumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×