Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

Cina romantica.. dar unde in Bucuresti?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa merg intr-un restaurant dragut si intim.Insa n-am gasit nimic care sa ma atraga cu adevarat si care nici sa nu fie foarte scump.Se apropie ziua mea si mi-as dori sa merg cu partenerul intr-un loc mai retras si mai special.idei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa merg intr-un restaurant dragut si intim.Insa n-am gasit nimic care sa ma atraga cu adevarat si care nici sa nu fie foarte scump.Se apropie ziua mea si mi-as dori sa merg cu partenerul intr-un loc mai retras si mai special.idei?

 

 

Si daca partnerul deja lucreaza pe un plan ??? Daca e ziua ta nici pretul n-ar trebui sa conteze prea mult stiind ca totul este scump si va deveni si mai scump.

In caz ca trebuie sa economisesti, mai bine acasa sa prepari ceva ca va fi si mai romantic cu multe luminari.

 

Nu-mi place sa spun asta dar nu pot sa tin in gusa: daca mergi undeva cu un barbat care ti-e si partner de viata, te intereseaza pe tine de plata ??? eu l-as schimba imediat.

Viata e prea scurta sa incepi prin suferinta !!!

S-a discutat pe acest forum destul despre cum trebuie sa fie barbatul ideal !!!

 

Nici prea frumos sau destept, inalt sau cu parul cret insa trebuie sa aiba BANI !!! cu restul ne acomodam.

 

La Multi Ani !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa merg intr-un restaurant dragut si intim.Insa n-am gasit nimic care sa ma atraga cu adevarat si care nici sa nu fie foarte scump.Se apropie ziua mea si mi-as dori sa merg cu partenerul intr-un loc mai retras si mai special.idei?

 

35, e un restaurant dragutel, iti poti rezerva o masa, pe str mihaileanu nr 35 :o: scump nu e deloc, mancare super buna, intim ... hm... asa si-asa ... eu acolo merg sa mananc bine. atmosfera intima in schimb iti poate fi creata daca vorbesti cu ei, servirea e super :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:friends: vreau si eu sa ma invite cineva la o astfel de cina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:friends: vreau si eu sa ma invite cineva la o astfel de cina

i-a zi cand esti libera ..:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i-a zi cand esti libera ..:friends:

 

hihi dupa pasti :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×