Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

zodiile si noi

Postări Recomandate

cica ideea e ca ar trebui sa ne depasim zodia ...

Chestia cu depasirea o sa o cred cand o sa depasesc cel putin influentele Lunii asupra corpului femeii. Pana atunci afirm ca nu m-am eliberat total de influentele planetelor. E posibila depasirea . Va rog sa o incercati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu dau 2 bani pe zodii sau influenţa lor asupra mea...şi nu'mi pasă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dap, asa e. :yahoo: E aproape un secret asta.

ma rog... nu vad de ce-ar trebui sa fie vreun secret, din moment ce ne influenteaza in mod direct.... ca viitori parinti :yahoo:

exista intr-adevar cateva trasaturi generale specifice unei anumite zodii... din care insa nu poti insa sa-ti formezi o parere privitor la personalitatea pe ansamblu a unui individ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa ne depasim zodia inseamna ca atunci cand luna de ex. influienteaza starea sau ..starea de fapt a individului intr-un fel acel individ daca e o fire slaba se va lasa dus de influienta lunii in directia in care il influienteaza ... daca esti mai smecher asa te proptesti bine in pozitivism si credinta si zici "acu tot am pus-o" si stai in echilibrul tau indiferent ca influienta lunii te trage in stanga sau dreapta ... sau cu alte cuvinte, indiferent de influientele exterioare tu stai bine infipt pe drumul visului tau ca sa iti fie bine

 

cam asa vad eu ... hm? o fi bine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa ne depasim zodia inseamna ca atunci cand luna de ex. influienteaza starea sau ..starea de fapt a individului intr-un fel acel individ daca e o fire slaba se va lasa dus de influienta lunii in directia in care il influienteaza ... daca esti mai smecher asa te proptesti bine in pozitivism si credinta si zici "acu tot am pus-o" si stai in echilibrul tau indiferent ca influienta lunii te trage in stanga sau dreapta ... sau cu alte cuvinte, indiferent de influientele exterioare tu stai bine infipt pe drumul visului tau ca sa iti fie bine

 

cam asa vad eu ... hm? o fi bine ?

Pai.. cam asa e .Dar sunt si alte influente nu numai emotionale ,si fizice si mentale etc.Poti sa cazi intr-o groapa , asa bine dispus fiind. Scapi de o influenta,dar de celelalte planete...

Am citit pe undeva ca un om a fost avertizat ca pe data de... sa nu iasa din casa, ca e posibil un accident grav. Asa e, nu a iesit , dar nu la data specificata in scrisoare. A vazut gresit, cu o zi inainte.A murit in accident .

Dar nu inseamna ca nu pot fi depasite. Numai ca trebuie o cantitate de energie cel putin egala cu cea emisa de ele pentru a le contracara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am inteles :doh:

Mai uitati-va si voi pe net. Eu mi-am spus parerea , nu sunt o enciclopedie vie.

Acum eu sunt rea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×