Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Recomandare chipset

Postări Recomandate

Ar fi 590 :D dar daca nu vrei SLI...

nforce_500_amd_chart.pdf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ok placa de baza dar citisem pe undeva ca nu prea e overclockabila... daca nu te intereseaza acest aspect... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E ok placa de baza dar citisem pe undeva ca nu prea e overclockabila... daca nu te intereseaza acest aspect... :D

nope ...nu sunt gammer la maxim.

am avut o combinatie nforce2 cu amdxp...asa ceva caut, o combinatie EXCELENTA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oho... stiu ce zici :D

 

Am avut un Asus A7N8X-E Deluxe cu un Barton 2800+ ... mama ce zile faine... actualul DFI Infinity nf4 Ultra cu Athlon 64 X2 4200+ mi-a dat un pic de furca pana sa urc un Windows pe el... "culmea", SP1 a fost o alegere mai buna decat SP2... Linuxul zbarnaia. Nu ma plang de viteza lui ci de faptul ca "preamaritul" SO Windows nu stia sa il tina in frau cum trebuie... dar nu e buba... l-am rezolvat :D

 

Despre 570 in general la OC nu bag mana in foc, dar placa aia anume la OC nu era prea ok...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oho... stiu ce zici :D

 

Am avut un Asus A7N8X-E Deluxe cu un Barton 2800+ ... mama ce zile faine... actualul DFI Infinity nf4 Ultra cu Athlon 64 X2 4200+ mi-a dat un pic de furca pana sa urc un Windows pe el... "culmea", SP1 a fost o alegere mai buna decat SP2... Linuxul zbarnaia. Nu ma plang de viteza lui ci de faptul ca "preamaritul" SO Windows nu stia sa il tina in frau cum trebuie... dar nu e buba... l-am rezolvat :)

Pai cred ca aceeasi combinatie am avut-o si eu... :D dealtfel,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Minunat :D Nici eu nu am facut aia... doar ca l-am vandut unui prieten... si acuma mor de ciuda !

 

Ideea e ca CD-ul bootabil cu SP2 nu termina instalarea... ecran albastru imediat dupa restart... Cel cu SP1.0a merge brici :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×