Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Citind toate mesajele am inteles ca orasul Cluj-Napoca e printre topurile medii, si tot odata cel mai adesea scris in mesajele voastre.

Precizez totusi daca chiar doriti sa vizitati sau sa va distrati in el, va rog sa nu va uitati cartile de credit la voi acasa! E cel mai scump oras din tara!

On topic:

1.CJ-N

2.Bistrita

3.Bucuresti (unele zone - partial)

4 si 5: Alte orase, dar nu din Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SIBIU- "a must see" in 2007, sau dupa..

sighisoara

focsani

buzau

tecuci

neaparat sa veniti la sibiu!! va cazez pe toti!! :cheer:

 

Sibiu

Brasov

Cluj

Tg Mures

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Citind toate mesajele am inteles ca orasul Cluj-Napoca e printre topurile medii, si tot odata cel mai adesea scris in mesajele voastre.

Precizez totusi daca chiar doriti sa vizitati sau sa va distrati in el, va rog sa nu va uitati cartile de credit la voi acasa! E cel mai scump oras din tara!

On topic:

1.CJ-N

2.Bistrita

3.Bucuresti (unele zone - partial)

4 si 5: Alte orase, dar nu din Romania.

Inseamna ca n-ai trecut niciodata prin Brasov!! In Cluj am petrecut multe weekenduri, dar si in Brasov. Si la preturi....Brasovul e mult mai socant dect CJ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copilul muntilor, sunt de acord cu tine: brasovul e mai scump decat clujul sau timisoara, am simtit pe pielea mea in vacanta de vara...

si acum, topul:

1. Timisoara (are de toate: arhitectura, parcuri, stranduri, magazine de toate felurile, cultura, transport...hmmm ok sa zicem.... daca nu iei in seama ca te urci in tramvai si ajungi altundeva ca de ieri s-a mai inchis nu-stiu-ce pod si tu nu te-ai uitat la stiri aseara)

2. Iasi (arhitectura foarte frumoasa, cel putin pentru mine a fost un pic socant, nu ma asteptam)

3. Brasov desi la un moment dat e un pic plictisitor

4. Cluj absolut plictisitor, noroc si el ca e dezvoltat economic si dealurile salveaza din imagine... un pic cam gri...

nu am locul 5 :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×