Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce s-ar intampla daca partenerul/ partenera ta de viata ( sot/ sotie/ prieten/ prietena) in urma unei indiscretii te-ar pricopsi cu o boala cu transmitere sexuala?( gama este larga)

Presupun aici ca tu nu ai calcat in strachini si singura cale de infestare a fost contactul neprotejat cu partenerul/ partenera.

 

Nu mai fac si chestionar. Il/ o iei de manuta si mergeti ambii la doctor , dupa care uiti si ierti sau urmeaza divortul/ despartirea?

 

Pentru a nu declansa speculatii:

1. Nu am fost in situatia data. E o situatie reala si as vrea sa vad parerea voastra.

2. Nu stiu cum as reactiona.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce s-ar intampla daca partenerul/ partenera ta de viata ( sot/ sotie/ prieten/ prietena) in urma unei indiscretii te-ar pricopsi cu o boala cu transmitere sexuala?( gama este larga)

Presupun aici ca tu nu ai calcat in strachini si singura cale de infestare a fost contactul neprotejat cu partenerul/ partenera.

 

il parasesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum sa parasesti un om intr-un astfel de necaz?

ii arati intreaga afectiune

......apoi il inseli si tu.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai sigur o putea lua numa prin pasi strambi ?:P

 

citeste tot! sa vezi ca i s-a strambat :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu! nu stiu ce as face. Oricum l-as considera un prost pentru ca nu l-a dus mintea sa foloseasca prezervativul. De iertat, pana la urma cred ca l-as ierta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In situatia mentionata de mine nu este vorba de ceva atat de grav ca o infectie cu HIV.

Oricum , persoana mentionata, depinde financiar de sotul dansei si nu prea il poate convinge de o vizita la ginecolog. Face parte si din categoria celor care nu prea sunt mari prieteni cu prezervativele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×