Sari la conținut
Forum Roportal
Gafu

Ce jucatori ar trebui adusi la Nationala?

Postări Recomandate

sa-a cam stricat treaba cu nationala, dupa cum am vazut cu totii. Hai sa vedem daca gasim noi solutia, propunand niste jucatori.

Eu cred ca Mitea, cu toate ca e un pusti fudul, ar merita o sansa la echipa mare. In acelasi timp cred ca DORINEL MUNTEANU este VITAL !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In acelasi timp cred ca DORINEL MUNTEANU este VITAL !!!

 

O fi el vital ,dar cata vitalitate mai poseda ,asta-i intrebarea. Ca tot romanul spune "daca nema putirinta geaba chichirez galceava". Cum bine se observa la televizor dupa 20 de minute de joc,atunci cand joaca,venerabilul" senator de drept" cam incepe sa inoate. Stiti cum. Crawl pe uscat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In acelasi timp cred ca DORINEL MUNTEANU este VITAL !!!

 

O fi el vital ,dar cata vitalitate mai poseda ,asta-i intrebarea. Ca tot romanul spune "daca nema putirinta geaba chichirez galceava". Cum bine se observa la televizor dupa 20 de minute de joc,atunci cand joaca,venerabilul" senator de drept" cam incepe sa inoate. Stiti cum. Crawl pe uscat.

 

nu te supara dar nici cu astia tineri nu imi este rusine... se vede ca sunt disperati sa fie admirati, eventual de ceva echipe mari, pentru ei cam totul se rezuma la bani ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca piturca ar trebui sa se gandeasca f serios sa cheme un jucator f talentat, de viitor, cu constitutie fizica perfecta pentru fotbalul modern, cu o tehnica uimitoare, cu inteligenta in joc cat si in viata de zi cu zi, un jucator mai ales...modest:pe MINE.il chem pe dl Piturca sa ma urmareasca in cateva meciuri in jurul blocului, nici nu-i bine de povestit ce fac pe-acolo, gol dupa gol, driblling-uri spectaculoase, taccaling-uri la limita fair-play-ului si declaratii incendiare la conferintele de presa de dupa meci.familia becali este si ea binevenita la aceste demonstratii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca Mutu o sa fie la fel de tare cand o sa revina? Si de fapt cat de tare a fost el ? Adevarul este ca a salvat nationala de 2 ori ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai, dar tare va mai doare pe voi de Mutu & Co. Chiar vi se par asa de importante si interesante, aceste personaje? :o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×