Sari la conținut
Forum Roportal
gabrielaepurescu

Ecografie morfgo

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare poate stie cineva , pe unde, care clinica particulara are tarife mai mici. Am de facut o ecografie morfologica de sarcina, si nu stiu incotro sa ma indrept . Va multumesc si va doresc numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Centrul Medical Sanador, cu 2 milioane eco 2D morfologica de sarcina, daca vrei 3D - 3 milioane. Insa 2D este suficient pentru medic sa vada daca organele interne si sa faca masuratorile de rigoare. 3D este mai spectaculoasa, dar de pe ecranul 3D nu a masurat nimic.

Herghelegiu este f bun, dar si f aglomerat, eu am facut progamarea cu 2 luni inainte. Cate saptamani ai? Te aseptam la forumul despre copii si mamicute.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din cate am auzit, o eco morfologica ar costa in jur de 5 milioane. unde se face, nu am retinut :cheer:

Spitalul Euroclinic din Bucuresti - particular. Doctor Doru Herghelegiu. Telefon pt programare 0724515830. Pe mine m-a programat la o saptamana dupa ce am dat telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna dragele mele! Sa stiti ca m-am programat pentru 12 Ianuarie la dr. Herghelegiu, la ora 10 30! 1450000 costa si sunt fericita ca am rezolvat! Va multumesc tare mult!

Bravo! Asteptam vesti bune! Oricum, eu am fost acolo tot pt o echografie la dr Herghelegiu si am ramas impresionata de tot: profesionalism, punctualitate, respectarea intimitatii, politete.... tot. Merita banii. Multa bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×