Sari la conținut
Forum Roportal
yin

Roaccutane

Postări Recomandate

Pai...as vrea si eu un remediu pt coshuri kre sunt EVERYWHERE :flirt: :D adica pe spate...decolteu...fund :roll: partea de sus a bratelor.... :roll: e oribil cum pot scapa de ele? va pup astept sfaturi :D :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foloseste un gel exfoliant pt a indeparta celulele moarte,exesul de sebum si murdaria,apoi Zineryt..cel mai bun remediu impotriva acneei :D (il poti lua de la doctorul de familie cu prescriptie sau poti da 250000 pe el ):flirt: ...

nu uita:trebuie sa te dai de 2 ori pe zi cu el...eu si foarte multe persoane am scapat de cosuri cu ajutorul acestui produs-minune...:roll:

Editat de Milkinis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai...as vrea si eu un remediu pt coshuri kre sunt EVERYWHERE :P :roll: adica pe spate...decolteu...fund :crazy: partea de sus a bratelor.... :crazy: e oribil cum pot scapa de ele? va pup astept sfaturi :D :roll: :)

Steroizi? Ai luat ceva cu testosteron?

 

Asa ies cind iei steroizi. Si ramin in acelasi loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere, iti spun ca zineryt este cel mai bun... mie mil-a recomandat doctorul de familie, dar il poti lua de la farmacie si fara prescriptie medicala....succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O veste buna pentru toti care sufera de acnee pe nedrept (nestiinta medicilor)!

 

Fiul meu care are 19 ani a facut o acnee ingrozitoare pe fatza si stiu ce inseamna asta pentru un adolescent.

ca parinte nu am vrut ca el sa fie traumatizat de aceste acnee odioase dar oricum eram destul de sceptic in privinta tratamentului.

Am cumparat doua rinduri de Proactiv, cel la care fac reclama cintaretii si actorii americani.

Efect: mai putini bani!

Am inceput sa caut pe Google in engleza si am dat de vitamina B5.

Am cumparat citeva doze, iar de la prima doza fiul meu avea deja rezultate foarte bune!

 

DECI VESTEA BUNA ESTE CA ACNEELE NU SINT ALTCEVA DECIT UN DEFICIT DE VITAMINA B5!!!

CUMPARATI UNDE GASITI, EU NU FAC RECLAMA PT NIMENI, VREAU DOAR SA STITI CAESTE DEOSEBIT DE EFECTIV!

nU TREBUIE DECIT INGHITITE TABLETELE SAU LUAT SI DIZOLVAT PRAFUL IN APA MINERALA (DIZOLVA MAI REPEDE SI NU FACE COCOLOSI), ESTE FOARTE AMAR, DAR ESTE DULCE REZULTATUL!

Poate nu se gaseste in Romania dar daca aveti card comandati pe internet de afara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut acnee de la 13 ani. de asemenea,am fost la dermatologi dar fara nici un rezultat.va recomand argila.folosesc de 3 ani si va spun cu toata sinceritate ca este magica.acum mai imi apar foarte rar cate 1-2 cosuri.si acum mai folosesc argila dar mai rar cam la 2 saptamani.anainte imi faceam masca in fiecare zi(amestecam argila cu apa pana se facea ca o pasta) si noaptea ami aplica din nou ,local,doar peste cosuri si lasam pana dimineata.am procedat asa aproape 1 an si acum sunt ok.este buna pt orice tip de ten,pt barbati si femei.se gaseste in farmacii,magazine cu cosmetice.este foarte ieftina si merita.succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O veste buna pentru toti care sufera de acnee pe nedrept (nestiinta medicilor)!

 

Fiul meu care are 19 ani a facut o acnee ingrozitoare pe fatza si stiu ce inseamna asta pentru un adolescent.

ca parinte nu am vrut ca el sa fie traumatizat de aceste acnee odioase dar oricum eram destul de sceptic in privinta tratamentului.

Am cumparat doua rinduri de Proactiv, cel la care fac reclama cintaretii si actorii americani.

Efect: mai putini bani!

Am inceput sa caut pe Google in engleza si am dat de vitamina B5.

Am cumparat citeva doze, iar de la prima doza fiul meu avea deja rezultate foarte bune!

 

DECI VESTEA BUNA ESTE CA ACNEELE NU SINT ALTCEVA DECIT UN DEFICIT DE VITAMINA B5!!!

CUMPARATI UNDE GASITI, EU NU FAC RECLAMA PT NIMENI, VREAU DOAR SA STITI CAESTE DEOSEBIT DE EFECTIV!

nU TREBUIE DECIT INGHITITE TABLETELE SAU LUAT SI DIZOLVAT PRAFUL IN APA MINERALA (DIZOLVA MAI REPEDE SI NU FACE COCOLOSI), ESTE FOARTE AMAR, DAR ESTE DULCE REZULTATUL!

Poate nu se gaseste in Romania dar daca aveti card comandati pe internet de afara!

 

 

De unde ati achizitionat dozele...ca in nomenclatorul de substante farmaceutice acidul pantotenic (B5) nu mai apare nici macar in forma disponibila mai de mult..pantetonatul de calciu...

 

Poate ne dati o sugestie...pentru o comanda interna..ca din exterior ii mai greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde ati achizitionat dozele...ca in nomenclatorul de substante farmaceutice acidul pantotenic (B5) nu mai apare nici macar in forma disponibila mai de mult..pantetonatul de calciu...

 

Poate ne dati o sugestie...pentru o comanda interna..ca din exterior ii mai greu.

 

Parerea mea este ca farmaciile sint interesate sa-si rotunjeasca cifra de afaceri, asa ca mergeti si vorbiti cu ei.

Poate pentru inceput faceti mici comenzi ca apoi farmaciile sa vada ca pot sa aiba produsul permanent disponibil.

Dati-le linkuri sa citeasca despre produs si efecte, argumentele principale: eficienta si lipsa de toxicitate.

Se vinde si sub numele de "Clearly Gone", dar gasiti mult sub numele de "Vitamin B5" (google).

Va urez succes si numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sufar de acnee de aproape 9 ani (am 20)...dar nu e o acnee obisnuita...e foarte vulgara si urata pe toata fata in special pe barba si pe obraji...sunt ca si furungurile sub piele si dor ingrozitor...am incercat numeroase tratamente dar nu a dat nici unul rezultat....am mers si la foarte multi dermatologi dar degeaba....nu au stiut nici unul sa imi dea exact tratamentul corespunzator ...sunt disperata....si in acelasi timp m-am saturat sa tot imi apara pe fata si sa ma doara ,,,va rog sa ma ajutati sa imi recomandati un dermatolog foarte bun......eu sunt din timiosara.... va multumesc...

 

 

 

 

14. MASCA DE FATA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×