Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Doriti sa fie afisat warn-ul?

Doriti sa fie afisat warn-ul?  

59 membri au votat

  1. 1. Doriti sa fie afisat warn-ul?

    • Da
      53
    • Nu
      6


Postări Recomandate

Perfect de acord, nenea admin. Stiam de existenta warnului de mai demult, pentru ca o moderatoare (cred ca Shur') ne-a explicat de ce isi luase un user anume BAN. Si in screenshoturile ei, aparea bara de warn, in diverse stagii de umplere :shout: Cred ca vinovatul era Marlboro.

 

Si cum nu ma simt cu musca pe caciula, warnul meu va sta mereu la un procentaj minim :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Perfect de acord, nenea admin. Stiam de existenta warnului de mai demult, pentru ca o moderatoare (cred ca Shur') ne-a explicat de ce isi luase un user anume BAN. Si in screenshoturile ei, aparea bara de warn, in diverse stagii de umplere :cry: Cred ca vinovatul era Marlboro.

 

Si cum nu ma simt cu musca pe caciula, warnul meu va sta mereu la un procentaj minim :cry:

:yes: :cry:

ce memorie, dom'ne, ce memorie... :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... pentru ca o moderatoare (cred ca Shur') ne-a explicat de ce isi luase un user anume BAN. Si in screenshoturile ei, aparea bara de warn, in diverse stagii de umplere :offtopic: Cred ca vinovatul era Marlboro.

ca si cum ar trebui sa dai explicatii cand tragi apa la WC. dar asa e rideritza , face exces de zel uneori :o:

si ca sa fiu ontopic domnu`roportal faceti cum credeti, pe mine , ca si pe ala e se amorezase de Catalina..ma lasa rece :fool:

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

credeam că votul meu contra va răm

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×