Sari la conținut
Forum Roportal
wishmaster

BLADE TRINITY..dezamagitor!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un film care din nefericire nu se ridica nici pe departe la valoarea partii a intaia sau a doua.......totusi merita vazut fiindca are faze tare amuzante...ceea ce nu prea asteptam de la blade 3.......m-a dezamagit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu stiu multe filme care sa-si pastreze placere de vizionare in trei sau mai multe parti..in ultima vreme poate doar Lotr,dar povestea mi se pare orbita de efectele speciale si de animatiile generate pe pc.

 

Cel mai bun film repartizat in mai multe parti este indiscutabil,dupa parerea mea bineinteles, Isus din Nazaret, capodopera lui Zefirelli,care in lipsa de orice artificiu tehnic a filmat scena crucificarii Domnului de 58 de ori,numai pentru. ca nu i se parea lui ca cerul este potrivit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wismaster ai dreptate Blade3 nu se ridica la nivelul celor 2 parti anterioare si care ar fi motivul ???Cred ca cei care au facut filmul au exagerat cu partea ''efecte speciale'' , in fine este un film pana la urma urmei !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un film care din nefericire nu se ridica nici pe departe la valoarea partii a intaia sau a doua.......totusi merita vazut fiindca are faze tare amuzante...ceea ce nu prea asteptam de la blade 3.......m-a dezamagit

Pe mine nu m-a dezamagit Blade 3..chiar deloc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×