Sari la conținut
Forum Roportal
de_dimineata

Probleme de tot felul - sex, sexualitate etc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a si eu o problema.... momentan am un prieten la care tin extrem de mult...toata relatia a inceput foarte furtunos si asa am ajuns dupa o sapt sa facem dragoste....probl nu e asta...el este al doilea partener pt minesi in ceea ce priveste dotarea primul statea mult mai bine, dar in ceea ce priveste performantele actualul e ideal. Si acum chestia mai nasoala pt mine: dupa relatia cu primul se "vede" adik se simte cam cum statea el cu dotarea....si actualul se simte complexat de asta...ca nu sunt "stramta" cum ar vrea el...ce as putea face? Va rog nu ma luati peste picior ca mi-a trebuit mult curaj sa scriu tot aici. daca nu aveti ceva util de zis nu faceti misto de mine pls cray.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai incercati pana gasiti, depinde de fizicul fiecaruia. Dar prietenul ar trebui sa se debaraseze de ideea ca "a lui e prea mica"; si tu poti sa-l ajuti cu asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa relatia cu primul se "vede" adik se simte cam cum statea el cu dotarea....si actualul se simte complexat de asta...ca nu sunt "stramta" cum ar vrea el...ce as putea face?

Nu trebuie să se simtă complexat. Probleme din astea apar şi la tipi care au o dotare peste medie ;)

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×