Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Bautura si sexul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o curiozitate... vorbeam in seara asta cu un amic.. i-am povestit ca am petrecut toata noaptea si toata ziua.. si ca sunt cam mahmura la ora asta. ;) Din vorba in vorba, ma intreaba de ce nu l-am sunat sa vina sa ma ia, chipurile sa ma aduca acasa. Si continuand discutia, am avut surpriza sa aflu ca ar fi profitat de mine in starea in care sunt acum.

 

Cam aiurea faza, venind din partea unui amic, avans avans, dar asta o cam intrece.

 

Ce ati face in astfel de situatii?

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti-a placut?

 

te simti hartuita sexual?

 

pun intrebari prea stupide? ;)

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La inceput m-a deranjat ideea.. dar apoi m-a amuzat.. mi-am adus aminte cu cine am de-a face.. si fiind un om care glumeste intruna, nu m-am suparat.

 

Dar m-a facut sa ma intreb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietenei mele i s-a intamplat o data si a zis ca pe moment nu vrea sa se gandeasca :crazy: dar in timp a prins ura pe acel amic si a inceput sa il dispretuiasca chiar sa il urasca , s anu suporte prezenta lui in jurul ei , sa isi aduca aminte si o vedeam cum o apuca din senin o stare ca ar fi vrut sa il blesteme sai se intample numai rau

 

acum ma gandesc ca depinde si de persoana in cauza ;)

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, deci eu pana acum nu m-am imbatat niciodata la modul asta, sa nu mai stiu ce fac.. cu cine.

 

Exemplu: azi am amestecat niste bauturi, atat de bine ca m-au dat gata imediat, nici nu mai era nevoie sa ma invart eu.. o facea deja camera. Dar tot stiam ce fac, chit ca imi bubuia capul.

 

Eu nu ma complic cu astfel de sentimente, ca ura, mi se par inutile. Si m-as consuma eu ca proasta pentru un prost.

 

Gandesc ca asa aflu foarte usor ce fel de om este si daca merita investit in vreun fel in el ca fiinta. ;)

 

Jo - a profitat pana la capat? S-a culcat cu ea?

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca esti genul de persoana care sa fie atat de afectata , pt ca din cate am citit din mesajele tale nu cred ca ai sa reactionezi asa ;)

 

da mai deci s-a culcat cu ea , au ajuns la sex :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: ;)

 

Nu, am tot felul de oameni in preajma, care mai ciudat decat celalalt. Dar asta nu ma opreste sa-mi pun intrebari.

 

Nasol, asta e cam viol.. ar fi trebuit sa depuna plangere impotriva lui. Eu n-am facut-o la timpul potrivit si m-a afectat foarte mult pe termen lung. Abia acum, dupa 10 ani, imi ies cu adevarat din carapace. :crazy:

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acu poate era si el nitel baut stiu io fac presupusuri aiurea ;) i s-o fi urcat si lui beutura la cap :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×