Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

2005 sa va aduca fericire !!

Postări Recomandate

2004 ... un an lung, plin de evenimente.... Un an in care am avut parte de multe bucurii, de multe tristeti, de multe impliniri dar si de multe clipe grele. Un an in care am avut de suportat si obositoarele campanii electorale. Un an in care pana si zapada ne-a ocolit ...Toate acestea insa au trecut . Privesc acum cu incredere spre 2005, in speranta ca anul care tocmai soseste va fi plin de intamplari fericite si de succese pe toate planurile . A sosit asadar momentul sa va urez voua , tuturor prietenilor de aici, de pe ROPORTAL, un 2005 ca-n povesti . Fie ca anul nou sa va gaseasca bucurosi si optimisti si mai ales, sa va aduca tot ceea ce va doriti mai bun de la viata !

LA MULTI ANI , PRIETENI !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! si tie conte... multe impliniri si sa ai parte de fericirea pe care ti-o doresti (e urarea mea preferata :) )

De asemenea, La Multi Ani Roportal!! :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor! Sa aveti parte numai de realizari in 2005.

 

Am depozitat in contul vostru curent cu nr. 2005 la banca Fericirii 365 de zile cu fericire, noroc, sanatate, cecuri nelimitate ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am depozitat in contul vostru curent cu nr. 2005 la banca Fericirii 365 de zile cu fericire, noroc, sanatate, cecuri nelimitate ... :)

 

Ce dragut din partea ta... mi-ai citit gandurile.. stiam yo ca e bine sa-ti spun unde am contul curent... :) :) :)

 

La Multi Ani si tie! :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urarea e mai lunga si contine urmatoarele date :

 

12 luni de fericire, 54 de weeca-enduri de liniste, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de noroc, 525600 minute de succes, 31536000 secunde de impliniri.

 

 

Si cat mai multe din cele 8760 de ore de noroc sa fie dedicate prietenilor si roportalului!

 

Pupiceiiiiiiiiiiiiiiii! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×