Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Bila alba/Bila neagra

Postări Recomandate

bilă albă emmei...pentru postarea finală şi informaţia preţioasă de aici

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic21328.html

 

 

bilă neagră mie că nu am ascultat-o pe varuna să fi plecat de tot...că tot stresez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Bila neagra i se acorda lui Harald. Din ultimele topicuri postate de el am dedus ca: este un om pe care cultura si experienta acumulate l-au invatat sa.. gandeasca prost. Pacat de efort. :pash: si:

- Bila alba merge la: Big Defender. ;) Si asta nu doar datorita varstei inaintate (trecut de 60 de ani) nici datorita faptului ca este buzoian ca si mine ci datorita caracterului deosebit de diplomat al dansului. Respect. :doh:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bilă neagră mie că nu am ascultat-o pe varuna să fi plecat de tot...că tot stresez

niciodata nu e prea t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bila neagra mie ca n-am ceva mai bun de facut decat sa ma contrazic cu thunami, care oricum e un caz pierdut.

Bila alba..... lui Angel of pain. E matura in gandire, mult mai matura decat varsta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subscriu la bila albe pentru angel.

heidy tu ai o bila alba de la mine.

nu de alta, dar pe alea negre le-am luat eu pe toate, am un warn permanent si irevocabil. Spre onoarea mea, I may say. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
subscriu la bila albe pentru angel.

heidy tu ai o bila alba de la mine.

nu de alta, dar pe alea negre le-am luat eu pe toate, am un warn permanent si irevocabil. Spre onoarea mea, I may say. ;)

Cumintel si poate nu e chiar asa irevocabil. Si tu ai o bila alba de la mine. Spre surprinderea multora, daca nu a tuturor. :pash:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cumintel si poate nu e chiar asa irevocabil. Si tu ai o bila alba de la mine. Spre surprinderea multora, daca nu a tuturor. :pash:

probabil.

timpul rezolva multe.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- Bila neagra i se acorda lui Harald. Din ultimele topicuri postate de el am dedus ca: este un om pe care cultura si experienta acumulate l-au invatat sa.. gandeasca prost. Pacat de efort. ;) si:

..........

 

Bila alba ii acord lui Harald. Dint toate topicurile postate de el am dedus ca gindeste outside the box ca un veritabil cetatean European. Orice forum ar fi mindru sa aiba un contributor de talia lui.

E adevarat ca de multe ori ne intrebam daca intr-adevar ii plac tocurile de 12 cm ... :pash:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×