Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Bila alba/Bila neagra

Postări Recomandate

In incercarea de a nu mai, de cele mai multe ori, fi offtopic prin aprecierile pozitive sau negative aduse la adresa unor membri, m-am gandit ca toate acele aprecieri sa fie canalizate aici. Orice utilizator al forumului este invitat ca, o data pe zi, sa acorde o bila alba si o bila neagra si sa-si motiveze aprecierea facuta. Atentie: bila alba, respectiv cea neagra se acorda o data/zi si cate unui singur membru! Mai concret, haideti sa incercam ceva in genul rubricii din ziarul Libertatea de la pagina 2, dreapta-jos (note bune-note proaste) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau. Mi se pare un joc stupid. Ce vrei sa evaluez? Calitatea postarilor, tonul utilizatorilor? Care e diferenta intre subiectul asta si "Ghimpele zilei"?

 

Eu propun sa "turn off computer, turn on life" (vorba ClassicAlinei), si daca nu putem sa ne scriem opiniile fara sa ne lovim de ceilalti, inseamna ca ceva nu functioneaza bine.

 

Uee ... :wacko: uaa ... azi m-a enervat X ... sunt sigur ca maine Y va zice ceva naspa ... Serios e-X-plorere, care ti-e scopul, in afara de cearta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau. Mi se pare un joc stupid. Ce vrei sa evaluez? Calitatea postarilor, tonul utilizatorilor? Care e diferenta intre subiectul asta si "Ghimpele zilei"?

 

Eu propun sa "turn off computer, turn on life" (vorba ClassicAlinei), si daca nu putem sa ne scriem opiniile fara sa ne lovim de ceilalti, inseamna ca ceva nu functioneaza bine.

 

Uee ... :fool: uaa ... azi m-a enervat X ... sunt sigur ca maine Y va zice ceva naspa ... Serios e-X-plorere, care ti-e scopul, in afara de cearta?

Diferenta.. ti-o spuneam, dar uite ca deja ti-a zis-o cineva inaintea mea. Cineva mai intelegator decat tine, presupun :offtopic: Topicul cu "ghimpele zilei", sincer sa fiu, l-am deschis un pic la nervi. Era, intr-adevar o provocare la carcoteala. Dar topicul asta... de vreme ce aveti ocazia sa dati nu doar bile negre/note proaste ci si bile albe/note bune si asta in MOD EGAL... l-am considerat un update pozitiv si asta si este. Mai calculeaza si tu un pic :o: Nu te-a obligat nimeni sa vrei, stai lin.

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bila alba lui roportal :fool: si nu doar pentru azi ci pentru o saptamana :offtopic:

bila neagra mie ... pentru ca nu prea dispun de timp mai mult pentru forum si nu reusesc sa termin ce am in cap :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bilă albă lui seraf pentru atitudine, corectitudine şi calm

 

bilă neagră tot lui, pentru refuzul avansării...hihihi

Editat de vesperala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bila alba lui dark_light pentru luciditate si detasare! :o:

Bila neagra lui BigDefender!(prietenii stiu de ce) :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×