Sari la conținut
Forum Roportal
otto75_tibi_sad

verry sad

Postări Recomandate

vi s-a intamplat vreodata sa aveti un prieten cu care sa impartiti totul???....ma refer ciar la tot...ca 2 frati... :flowers: ...oh.. :swoon: ce sa afc...sunt disperat...dak aveti un prieten adevarat shi stiti cum e sa il pierdeti va rog ajutati-ma.... :soc: :soc: ..nu glumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e usor sa pierzi un prieten. Sa stii ca te inteleg. Si eu aveam o prietena cu care imparteam totul, era foarte apropiata. Si la un moment dat ne-am certat din cauza unui baiat. De atunci a devenit razbunatoare, si cu toate ca nu a fost nimic cu tipul ala, si eu recunoscusem ca gresisem, imi cerusem iertare. Dar ea nu a acceptat sa fie prietena mea. Si stii ce?! Nu fi trist! Ca nu regret ca destinul ne-a dus pe cai diferite, caci atunci cind eram in conflict cu ea, am cunoscut o alta persoana care imi era cu adevarat aproape la nevoie. Si continua sa fie si acum. Nu fi trist caci poate acel prieten nu te-a meritat. Vei gasi un alt prieten sau va veti impaca daca spui ca sunteti ca fratii. Caci fiecare merita a doua sansa si daca tineti unul la altul nu ma indoiesc ca ti se va acorda.

 

Dar tu din ce cauza ti-ai pierdut prietenul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×