Sari la conținut
Forum Roportal
alexutzu

Probleme si erori diverse - yahoo messeger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu o problema si tare m-as bucura dc mi-ati da o rezolvare,problema ii in felul urmator..:am o camera care ii conectata ca si web cam...si eu ma vad ok...la mine..dar restul toti ma vad gri...si asa in relief(deci nu prea se intelege nimik)...stie cineva cum sa procedez?la inceput mam speriat ca i camera stricata(mai ales ca nu ii a mea)..dar din moment ce la mine pe ecran ma vad ok,fara probleme..nu cred cred ca asa este problema

 

va multumesc anticipat! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma baietzi am si eu o mica mare problema :) E legata de Yahoo Messenger.Ultima oara cand l-am folosit a fost acum vreo 6 luni (de atunci am folosit un client IM multiplu - Trillian).Care e problema...Ultima data cand am folosit Yahoo Messenger mi s-a blocat si de atunci nu imi mai merge nici o versiune de YM!.Am instalat cred vreo 5 versiuni diferite de Yahoo Messenger si nici una nu merge.Pot sa il instalez, dar imediat dupa ce il deschid si ma loghez mi se blocheaza (Not Responding!)....si nu mai pot sa-l folosesc!Ce as putea sa fac?De ce nu merge nici o versiune de Messenger pe calculatoru meu?Va rog raspundeti-mi....ca m-am saturat de Trillian-ul asta!Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma baietzi am si eu o mica mare problema 8) E legata de Yahoo Messenger.Ultima oara cand l-am folosit a fost acum vreo 6 luni (de atunci am folosit un client IM multiplu - Trillian).Care e problema...Ultima data cand am folosit Yahoo Messenger mi s-a blocat si de atunci nu imi mai merge nici o versiune de YM!.Am instalat cred vreo 5 versiuni diferite de Yahoo Messenger si nici una nu merge.Pot sa il instalez, dar imediat dupa ce il deschid si ma loghez mi se blocheaza (Not Responding!)....si nu mai pot sa-l folosesc!Ce as putea sa fac?De ce nu merge nici o versiune de Messenger pe calculatoru meu?Va rog raspundeti-mi....ca m-am saturat de Trillian-ul asta!Multumesc anticipat!

pai poate face conflict cu alt program :(

dezinstaleza softwarele care nu iti sunt indispensabile, si vezi...mai stii

eu asa am patit, si am detectat programelul intrus :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma baietzi am si eu o mica mare problema :( E legata de Yahoo Messenger.Ultima oara cand l-am folosit a fost acum vreo 6 luni (de atunci am folosit un client IM multiplu - Trillian).Care e problema...Ultima data cand am folosit Yahoo Messenger mi s-a blocat si de atunci nu imi mai merge nici o versiune de YM!.Am instalat cred vreo 5 versiuni diferite de Yahoo Messenger si nici una nu merge.Pot sa il instalez, dar imediat dupa ce il deschid si ma loghez mi se blocheaza (Not Responding!)....si nu mai pot sa-l folosesc!Ce as putea sa fac?De ce nu merge nici o versiune de Messenger pe calculatoru meu?Va rog raspundeti-mi....ca m-am saturat de Trillian-ul asta!Multumesc anticipat!

Daca ce ti-a recomandat [b ]iulya19 [/b] nu te ajuta:

Ia-ti un -Registry Cleaner- si scaneaza-ti PC-ul pentru eventualele probleme legate de Y!

Download

http://download.registry-cleaner.net/download/registry-cleaner.exe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mentionez ca mai am si Trillian Pro 3.0 instalat care este tot un program de Instant Messaging.Sa fie asta problema?Sa-l dezinstalez intai Trillian-ul si apoi sa incerc cu Messengeru?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu zic ca da, rade toate programele care nu iti tre' :huggles: cate unu ca sa detectezi de la care nu merge, si pe urma le instalezi inapoi pe alea "inofensive" (dc o fi de la asta)

eu cand am patit asta am tot rulat registry mechanic si norton windoctor dar nu rezolvau nimic :(

in cazu meu windows blinds era intrusu :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu ar fi audibilele as fi renuntat de mult la el :soc: si "gaim"e dragut si nu face atatea probleme. da yo vreau audibileeeeeeeeeeeeeeee, imi e dor de "muhahaha" :P :sorry: :tease:

 

In primul rind vreau sa-ti spun sa incerci o varianta cit mai noua de antivirus cu care sa scanezi pc de ex:Panda sau Kaspersky.Problema ta sar putea sa fie mai mult ca sigur din cauza unor virusi.

In al doilea rind vreau sa anunt pe toti cei care se uita pe aceste forumuri si care tineti foarte mult la ''audibles'' nu incercati sa reparati registri win cu TUNEUP UTILITIES ca veti ramine fara audibles.

Bafta tuturor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu yahoo , mai precis pe sectiunea de comunicare vocala nu reusesc sa sun si sa vb. prin microfon cu nimeni . Aceasi problema este si cu skype. S-ar parea ca este vorba de o eroare care suna cam asa:your comp.audio equipment are being used by another program. Mentionez ca este ultima versiune de yahoo iar placa de baza este DFI ,cu sunetul integrat. Help my.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema cu yahoo , mai precis pe sectiunea de comunicare vocala nu reusesc sa sun si sa vb. prin microfon cu nimeni . Aceasi problema este si cu skype. S-ar parea ca este vorba de o eroare care suna cam asa:your comp.audio equipment are being used by another program. Mentionez ca este ultima versiune de yahoo iar placa de baza este DFI ,cu sunetul integrat. Help my.

 

Incearca sa opresti muzica (winamp).

 

:clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×