Sari la conținut
Forum Roportal
alexutzu

Probleme si erori diverse - yahoo messeger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum pot sa schimb avatarul fara sa folosesc yahoo messenger ? Eu intru de pe mail sau de pe meebo, nu am acces la messenger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o mica problema ca sa zic asa imi apare conectat un id secundar desi nu e conectat de nicaieri si sunt singurul care are acces la el, mentionez ca este inchis si din yahoo mail(ma refer la optiunea din mail de conectare la messenger) si din messenger,iar cand dau deconectare din yahoo mail imi apare acest text:

 

 

Sunteţi autentificat în Messenger din mai multe locuri. De unde doriţi să vă deconectaţi?

si doua optiuni, de aici sau din ambele locuri

 

are cineva idee despre ce este vorba,sau cum pot afla de unde sunt conectat

Editat de Ady_roty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema de cite ori intru pe mess daca dau pe un contact la intamplare se stinge mess-ul pur si simplu si dispare. La fel si cand ma apeleaza anumite contacte. Din ce cauza sa fie?

Nu apare nici un cod de eroare nimic pur si simplu dispare. Am instalat ultimele versiuni de java si flash player... o fi cumva de la NetFramework problema.? Am windows xp sp3. orice mess as instala asa fac toate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uff, nu stie nimeni sa ma lamureasca ca precis sint multi pricepputi pa-ci la calculatore si informatica

multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu urgent nevoie de ajutorr va rog!!!

deci am probleme cu mess nou versiunea 11 cel mov mi se intrerupe mereu din senin asa ca am instalat o versiune veche cea cu gri..nu stiu exact cat...si dintr-o data m -am trezzit cu foarte multe id uri pe care eu le stersesem de pe mess ul cel nou versiunea noua dar care cred ca ramasesera in e mail....sau nu stiu.. are cineva un raspuns pentru treaba asta??!!! va rog este foarte important desi nu pare....sau un ce s-a intamplat?

va multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×