Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

Win '98

Postări Recomandate

Am aflat un zvon dar nu stiu cat este de adevarat, de aceea va intreb si pe voi. Este adevarat ca Microsoft si-a luat mana de pe Windows '98 si 95 ? Am auzit ca nu mai raspund de eventualele defectiuni si neconcordante care apar in sistem , si tocmai din aceasta cauza le-ar fi lasat "free". Voi ce stiti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aflat un zvon dar nu stiu cat este de adevarat, de aceea va intreb si pe voi. Este adevarat ca Microsoft si-a luat mana de pe Windows '98 si 95 ? Am auzit ca nu mai raspund de eventualele defectiuni si neconcordante care apar in sistem , si tocmai din aceasta cauza le-ar fi lasat "free". Voi ce stiti?

Eu unul stiu asta :roll:

http://www.askmen.ro/Windows_98_ramane_far...7-i4425-l1.html

 

...si inca de la inceputul anului. Prin ianuarie inca mai foloseam Win98Se si Millenium, dar acum e cam greu cu aceste sisteme fara suport tehnic... In prezent, cel mai vechi OS de la Microsoft inca in picioare este Windows 2000. Acum, eu folosesc, ca tot omu', Win XP Pro SP2 dar uneori ma mai incearca nostalgia dupa Win98SE... Ce vremuri. :flowers:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aflat un zvon dar nu stiu cat este de adevarat, de aceea va intreb si pe voi. Este adevarat ca Microsoft si-a luat mana de pe Windows '98 si 95 ? Am auzit ca nu mai raspund de eventualele defectiuni si neconcordante care apar in sistem , si tocmai din aceasta cauza le-ar fi lasat "free". Voi ce stiti?

95 era free şi pe la

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×