Sari la conținut
Forum Roportal
Proof

Lord Of The Rings: Battle For Middle Earth

Postări Recomandate

Am jucat recent intr-un club jocul de strategie si mi-a placut mult (eu fiind fan al seriei). la-am cautat prin Tm, dar nu la-am gasit pe niciunde. Daca cineva din Tm il are si este dispus sa mi-la copieze, dau o bere + nr de cd-uri pe care e. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of, acum mi-ai facut si mai tare pofta de el. Daca nu fac rost de el pana in 8 ne intalnim si rezolvam noi cumva. Am vrut sa il scot de la universitate (dwnld de 200-500ca/sa) insa sa-a resetat compu cand era pe la 53%.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca a facut rost un vecin de joc. Il intreb azi (acum e cam tarziu) pe la pranz si iti zic. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am incercat sa fac rost de battle for middle-earth dar am auzit ca cere sistem foarte bun :) este adevarat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa atasez o poza cu cerintele dar se pare ca forumul nu suporta optiunea aceasta :o

Cerintele sunt normale pentru un joc de genul acesta. Cele minime: proc@1.3Ghz, mem 256MB, pv@32MB,, winXp. Daca ma gandesc mai bine as zice ca sunt mici, ins anu iti recomand sa joci Lotr pe o asemenea configuratie. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc proof!m-am uitat la cerinte si TEORETIC ar trebui sa-mi mearga!acuma incerc sa fac rost de el :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei imptimiti de lotr! am si eu o intrebare: de ce imi mor toate unitatile dupa ~2 min de joc? Nu vreti sa stiti cat sufar! Ajutati-ma, va rog!

Editat de roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×