Sari la conținut
Forum Roportal
predator

Oboseala permanenta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asa si....crezi ca ajuta...probabil ca esti cu chestii naturiste de la diverse firme.Ghice ce eu am incercat si mie imi provoaca greata,prefer salatele si fructele sunt mult mai sanatoase si la alea nu sunt alergica.

 

Da ,nu cred,sunt sigur.Probabil,este ceva rau in asta?Nu pot sa "ghice" dar totusi, ne spui?La ce esti alergica,ne spui?Imi spui cum se face detoxifierea la nivelul colonului cu fructe,dar la nivel celular?

Astept cu nerabdare raspunsul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nope, nope, nope.

 

cand nu le pot spune stop, le accept asa cum sunt. si pleaca singure, se plictisesc la mine si vin la tine.

 

Cred ca toate s-au adunat; sunt leguma. Nici ceaiurile antistress nu merg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-as spune nu unui masaj...

eu stiu sa fac, da' am o vaga banuiala ca nu-ti trebe de la mine, nu?

la halul in care ma dor spatele si umerii de la statul la calculator, as zice sarumana si unei babe superbotite pentru un pic de masaj.

 

daca incercam cu busuioaca de bohotin sau angeli cherry, poate se distorsioneaza realitatea si....merge si asa....nu?

:cheer: :) :) :P :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai grozav lucru e sa ai prin preajma persoane care explodeaza de energie si culmea, n-au nevoie nici de odihna, te face sa ai o parere tare buna despre tine :roll:

 

dupa ce lenevesti si lenevesti si odihna impusa si controlata, ajungi la concluzia ca nu da rezultate si apoi te intrebi de unde vine energia persoanelor amintite mai sus, apoi incepi sa fii mai activ, sa razi mai mult si culmea ajungi sa te odihnesti noaptea, nu doar sa dormi iar ziua ai mai multa energie.

 

e important sa stii ce anume poate sa-ti incarce bateriile, asta difera de la caz la caz

prea mult somn nu e sanatos si face pofta de mai mult somn

daca esti fumator, nu te mai intreba de ce simti ca esti mereu obosit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca esti fumator, nu te mai intreba de ce simti ca esti mereu obosit.

fulgdenea, cred ca tre sa-ti dau dreptate.

Saptamana trecuta am tot ramas fara tigari pe la 2 sau trei dimineata. cum vecina cu magazinul m-a rugat sa nu mai fiu asa cruda cu somnul ei, a trebuit sa gasesc inlocuitor. Cum ciocolata e cea mai buna solutie in caz de urgenta alimentara, m-am trezit ca am redus simtitor fumatul si......something is really different.

 

si asa mi s-a pus pe creier o pata cu urcatul pe ceahlau ......tre sa explorez sa vad pe cine conving.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×