Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Doamneeeeee.... daca va ghidati alegerea persoanelor in viata  dupa ceea ce scrie in zodiac atunci nu e de mirare ca rezultatul nu este cel asteptat eek.gif

Editat de Amuneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost cu vreun pimp de-asta, ca sunt lipiciosi rau, libidinosi, perversi, mincinosi, manipulatori (dar nu prea au tactica) au adictii, sunt sensibili (nu sensibilosi, ca berbecii, totusi), sunt pe alta lume si cei pe care ii cunosc eu mereu fug de realitate, da' stiti cum?! Se desprind. Gata.

Imi plac fetele din zodia pesti, sunt senzuale si au o promiscuitate specifica. Fetele astea sunt cele mai sexy groupies.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost cu vreun pimp de-asta, ca sunt lipiciosi rau, libidinosi, perversi, mincinosi, manipulatori (dar nu prea au tactica) au adictii, sunt sensibili (nu sensibilosi, ca berbecii, totusi), sunt pe alta lume si cei pe care ii cunosc eu mereu fug de realitate, 

 

Doar atat? Lista e mult mai lunga.  :nea:

ia spune-mi despre capricorni.   :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Capricornul e de obicei un narcisist, dar in spatele narcisismului sau se ascund o gramada de complexe. E zelos in munca, dar si in razbunare, vrea sa se catere ca prostu' cat mai sus. Faptul ca vor sa ajunga sus este si motivul pentru care femela capricorn sta cel mai des capra in relatiile de la locul de munca... Tindind sus, in timp ce face sex oral bossului se uita drept in ochii lui si, ca sa arate cat de senzuala e (cizma) mai face si cu ochiul. Capricornul nascut bogat e prost de-a dreptul, se foloseste de ceilalti ca deh, scopul scuza mijloacele. Se crede machiavelic tzapul, dar e un cacat cu ochi. Capricornul nascut sarac va deveni un parvenit care a uitat de unde a plecat. Deseori este atins de depresie dar uita repede si continua sa profite de cei din jur. E cainos, avar, ii lipseste inteligenta emotionala, iubindu-se doar pe sine. Moare singur, pe la 70-80 de ani. Asta daca nu cumva moare tanar din cauza suprasolicitarii (planurile lui de imbogatire necesita efort). Capricornul e plin de boli cronice, dar nu vrea sa recunoasca nici in ruptul capului, e plin de el si e perfect. Poti sa il ameninti cu orice caci el nu va recunoaste ca sufera, de fapt, de mania persecutiei. E incordat si nici nu poate sa faca pipi sau caca de incordat ce e.

 

 

M.am plictisit. Si ma dor oasele. Deh, capricorn. Femela.

Editat de Xylia
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar atât ? Ia spune-mi despre gemeni.

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×