Sari la conținut
Forum Roportal
PaZz

Eu nu sunt multumit de mine

Postări Recomandate

Eu ma gandesc cateodata ca nu merita sa te chinuiesti si sa-ti consumi neuronii pt nimik. E atata nedreptate pe lume si oameni ingusti la minte. Am niste draci :stars: ..azi in loc sa iau 10 la chimie pe o lucrare perfecta( nu vreau sa fiu laudaroasa dar chiar facusem tot) am luat 8 ....si sa vedeti ce o zis individul ala cand l-am intrebat ce am gresit la problema..pe langa faptul ca s-a balbait tot , auzi explicatie" pai ceva nu e bine...''...eu zic" pai bine dar mi-a dat rezultatul" si raspunsul.." nu conteaza ca ti-a dat rezultatul...ceva nu e merge" nici el nu stia ce. Acum explicatia...nu vrea sa-mi dea 10 pt ca am fost anul trecut la prega la el si apoi am plecat( habar nu are de chimie). Asa mi-a facut si la teza, nu mi-a punctat o problema pt ca , idiotul, nu si-a dat seama ca era bine facuta..nu era prin metoda lui :blink: :o: Acum eu ce sa fac..daca ii spun tatei el se duce la scoala si va iesi scandal ceea ce numai va inrautatii lucrurile...nu prea am cum sa-i ascund pt ca nu e prima data si i-am promis ca daca se mai intampla il las sa se duca la scoala sa vb cu profesorul. Mie nu imi plac conflictele si sunt impartita in doua, pe de o parte as vrea sa il iau putin la rost dar pe de alta pe mine ma intereseaza sa stiu eu chimie si nu neaparat notele lui...insa cum demonstrez eu parintilor ca stiu daca vin acasa numai cu note de 8???Ce sa fac???

 

Sper ca nu e o intrebare retorica. Te-as incuraja sa te lupti pentru justa ta apreciere. Ce poate sa-ti faca profesorul pe urma? Nimic semnificativ. Cum nu-ti pasa de notele lui, nu-ti va pasa nici de fitele pe care le va face. Totusi cred cA tii sa fii apreciata la valoarea pe care o ai. Doar nu muncesti degeaba! Uite-asa ajungem sa toleram incompetenti, de groaza unor conflicte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper ca nu e o intrebare retorica. Te-as incuraja sa te lupti pentru justa ta apreciere. Ce poate sa-ti faca profesorul pe urma? Nimic semnificativ. Cum nu-ti pasa de notele lui, nu-ti va pasa nici de fitele pe care le va face. Totusi cred cA tii sa fii apreciata la valoarea pe care o ai. Doar nu muncesti degeaba! Uite-asa ajungem sa toleram incompetenti, de groaza unor conflicte...

corect :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am sa propun extiderea in urmatoare intrunire a comitetului central :yahoo:

ABB-ul a fost creat pentru a contracara ABR-ul (Asociatia Baietilor Rai)

Singur un BB este mult mai slab dar... unde-s multi... puterea creste...

 

:o:

...nu estem din bacau, insa putem deschide filiala la bucuresti! iaca ca bacau-i fruncea!

pai sa punem si de un satut , asa cum ii sta bine oricarei asociatii!

... dar, suntem :blink: , asa ca ...statultul sa-l vedem la "coltul vesel"!

Editat de raulmaniac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma gandesc cateodata ca nu merita sa te chinuiesti si sa-ti consumi neuronii pt nimik. E atata nedreptate pe lume si oameni ingusti la minte. Am niste draci :doh: ..azi in loc sa iau 10 la chimie pe o lucrare perfecta( nu vreau sa fiu laudaroasa dar chiar facusem tot) am luat 8 ....si sa vedeti ce o zis individul ala cand l-am intrebat ce am gresit la problema..pe langa faptul ca s-a balbait tot , auzi explicatie" pai ceva nu e bine...''...eu zic" pai bine dar mi-a dat rezultatul" si raspunsul.." nu conteaza ca ti-a dat rezultatul...ceva nu e merge" nici el nu stia ce. Acum explicatia...nu vrea sa-mi dea 10 pt ca am fost anul trecut la prega la el si apoi am plecat( habar nu are de chimie). Asa mi-a facut si la teza, nu mi-a punctat o problema pt ca , idiotul, nu si-a dat seama ca era bine facuta..nu era prin metoda lui :doh: :doh: Acum eu ce sa fac..daca ii spun tatei el se duce la scoala si va iesi scandal ceea ce numai va inrautatii lucrurile...nu prea am cum sa-i ascund pt ca nu e prima data si i-am promis ca daca se mai intampla il las sa se duca la scoala sa vb cu profesorul. Mie nu imi plac conflictele si sunt impartita in doua, pe de o parte as vrea sa il iau putin la rost dar pe de alta pe mine ma intereseaza sa stiu eu chimie si nu neaparat notele lui...insa cum demonstrez eu parintilor ca stiu daca vin acasa numai cu note de 8???Ce sa fac???

 

cere comisie de reevaloare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×