Sari la conținut
Forum Roportal
raluxandra

One Tree Hill

Postări Recomandate

mai urmareste cineva serialul asta?!!

a aparut sezonul 5...

de subtitrari in limba roamana stie cineva de unde se poate face rost?!!

am vazut ca la mai toate filemele (fie bune, fie rele) tot apar subtitrari, dar la one tree hill, nimic... oare nu intereseaza pe nimeni acest serial?!! e super filmul...

ceva impresii despre noul sezon?!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-au placut la nebunie sezoanele 1-4 dar cu sezonul 5 park s-au cam prostit...este interesant dar oricum nu la fel k celelalte sezoane...sorry, nush unde se gasesc subtitrari, eu m-am uitat la tot fara :). parca in episodul 3, knd au aratat k lucas a cerut-o in casatorie pe peyton si tot episodu s-a bazat numai pe trecut, o fo naspa... in schimb, episodul aparut sapt asta e super...mie imi este si foarte drag de jamie :good: :o: deci ma uit la sezonul 5 numai pt el :P...e asa de dulce si cuminte (normal k asa tre sa fie un copil in seriale :P) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie mi-au placut la nebunie sezoanele 1-4 dar cu sezonul 5 park s-au cam prostit...este interesant dar oricum nu la fel k celelalte sezoane...sorry, nush unde se gasesc subtitrari, eu m-am uitat la tot fara :). parca in episodul 3, knd au aratat k lucas a cerut-o in casatorie pe peyton si tot episodu s-a bazat numai pe trecut, o fo naspa... in schimb, episodul aparut sapt asta e super...mie imi este si foarte drag de jamie :o: :crazy: deci ma uit la sezonul 5 numai pt el :)...e asa de dulce si cuminte (normal k asa tre sa fie un copil in seriale :)) :doh:

mie chiar imi place sezonul 5... pacat ca nu apar subtitrari in limba romana

daca te ajuta cu ceva, subtitrarile in limba engleza la gasesti aici http://www.tvsubtitles.net/tvshow-16-5.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt abia la mijlocul sezonului 1 si chiar m-a prins serialul. In ultimele doua zile am vazut 15 episoade :think:) deci chiar m-a prins. Ma bucur mult ca inca il difuzeaza si sunt foarte curioasa sa vad ce o sa se intample in continuare... Deci voi spuneti ca merita si celelalte sezoane... atunci o sa le downloadez si pe ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie mi-au placut la nebunie sezoanele 1-4 dar cu sezonul 5 park s-au cam prostit...este interesant dar oricum nu la fel k celelalte sezoane...sorry, nush unde se gasesc subtitrari, eu m-am uitat la tot fara :doh:. parca in episodul 3, knd au aratat k lucas a cerut-o in casatorie pe peyton si tot episodu s-a bazat numai pe trecut, o fo naspa... in schimb, episodul aparut sapt asta e super...mie imi este si foarte drag de jamie :) :roll: deci ma uit la sezonul 5 numai pt el :P...e asa de dulce si cuminte (normal k asa tre sa fie un copil in seriale :doh:) :cheer:

Incearca sa nu mai bagi spoilere, ca poate n-au ajuns toti la sezonul 5!

 

Subtitrari in romana n-o sa gasiti, am cautat eu peste tot. Episoadele frumos organizate le gasiti pe trackerele romanesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)( imi pare rau chiar nu mi-am dat seama :cheer:(...oricum acuma incepe si mie sa imi placa la nebunie sezonu 5 :roll: dar park vad k asta va fi ultimul :-s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

One Tree Hill...cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata...sunt la zi cu toate episoadele, ultimul din Season 5 a aparut pe 14 aprilie, eu pe 17 am facut rost de el...season 1-4 le-am vazut de 3 ori in total...muzica foarte buna....am reusit sa fac rost si de soundtrackuri...vreo 40 melodii..:think: deci sunt bucuroasa...worth to see that serial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EN: On March 3rd, 2008 The CW announced that One Tree Hill will be renewed for a sixth season. How many episodes has yet to be confirmed.

 

RO: in date de 3 Martie 2008 a fost anuntat un al 6-lea sezon din OTH, dar inca nu se stie cate episoade.

 

intr-adevar e foarte misto serialul asta.

Cei care sunteti abia la primele episoade, puteti sa le descarcat de pe siteuri de torrents romanesti sau straine, va recomand tv.torrents.ro

Deasemenea puteti viziona episoade full si online pe site-ul oficial al postului CW

http://www.cwtv.com/cw-video/one-tree-hill

subtitrari s-ar putea sa gasiti pe titrari.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serialul este extraordinar, primul sezon l-am vazut la pro cinema anul trecut si, cand am auzit ca sezonul 2 o sa fie difuzat abia in 2008, mi l-am procurat singura :cheer: si nu am regretat deloc. Sunt la sezonul 5 acum si pot spune ca OTH este serialul meu preferat si de cand il urmaresc ascult mai multe formatii decat inainte - formatii ale caror melodii apar in serial, pt ca majoritatea sunt chiar reusite si merita ascultate.

Pt cei care abia acum aud de One Tree Hill: downloadati-va sezoanele ca merita!

Cat despre subtitrari, nu am gasit in romana si am vazut episoadele fara sau cu cele in engleza...

Editat de anca23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×