Sari la conținut
Forum Roportal
raluxandra

One Tree Hill

Postări Recomandate

Din pacate din cauza audientei scazute de la sezonul 3 ,sezonul 4 a fost ultimul desi a fost la nivelul primului sezon,mi-a placut fff mult.M-am gandit de ce mi-a placut sezonul 4,si mi-am dat seama ,nu a mai fost Marissa asta a fost motivul.Ea producea multe scandaluri si mereu era nemultumita,cateori exagerate reactiile sale.Acum au fost mai putine scandaluri si scenariul a fost la obiect ,mi-am adus aminte de senzatia de la prima serie The O.c. Pacat ca numai este sezonul 5,desi ar mai fi avut loc intre toate serialel S.F de pe fox,nu se mai satura lumea de S.F?Imi palce si mie S.F dar totusi exista o limita!!!!!Pacat ,cine stie si alte seriale asemanator cu acesta la ora actuala,ceva care nu a mai aparut in Romania!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru discutii despre The O.C va rog sa postati in topicul creat special pentru acest serial . Sa nu incurcam OTH cu The O.C ..... multumesc pentru intelegere :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De gasit serialele le gasesti pe torrent, da subtitrari a gasit careva dintre voi?Daca cumva stiti cva site cu sub la oth sa mi-l ziceti si mie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-mi puteti zice si mie un torrent de udne pot lua oth...pls....unu care sa fie bun si sa mearga repede... multumesc anticipat :butcher:

mihaela, cauta pe torrentspy.com, eu de acolo le-am luat si mi-au mers repede, sper sa mai aiba multi seederi si acum.

fizz, subtitrari nu sunt decat in engleza, pe unii ii ajuta si asa, http://www.podnapisi.net/index.php/ppodnap...dnapis?i=156615. eu una o sa ma plictisesc asteptand sa vad urmatorul sezon de abia in februarie 2008.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey...e super tare serialul..a fost pe pro cinema:D mie imi place de nathan::think:

oricum melodiile lui gavin degraw sunt superbe trebuie sa le cautati..: belief,meaning, chariot;) cautatile si nu o sa regretati:D v-am pupat:* :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm, am banuit eu ...crezi ca ma poti ajuta sa fac rost de episoade ? sa-mi spui de unde le-ai luat ?....

 

Poti sa-mi lasi un PM aici ...sau pe YM ...

te pot ajuta eo ....e super marfa serialu asta ....pt contact id : fllorynho am cele 4 sesoane;)

 

 

 

stiu ca inca nu se transmite la noi, dar sunt ceva fani pe aici?? serialul e super, cu un soundtrack exceptional si actori tineri ff buni. asa ca daca mai sunt oameni care se uita la oth sa-mi spuna si mie parerile lor :good:

cel mai marfa serial posibil .imi place mult. dak ai vrea sa vb pls baga id fllorynho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×