Sari la conținut
Forum Roportal
raluxandra

One Tree Hill

Postări Recomandate

stiu ca inca nu se transmite la noi, dar sunt ceva fani pe aici?? serialul e super, cu un soundtrack exceptional si actori tineri ff buni. asa ca daca mai sunt oameni care se uita la oth sa-mi spuna si mie parerile lor :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , nu sunt inca un fan OTH ...dar as dori sa vizionez acest serial . Tu ai sezoanele 1 ,2,3 ? din cate stiu OTH e la sez.4 :|

 

Astept raspuns ...

Editat de ValyPCh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut toate episoadele de pana acum, dar erau luate de pe net si nu le mai am :D acum astept urmatorul episod care apare de abia prin mijlocul lui ianuarie. Merita sa te apuci sa-l vizionezi! sper sa devii si fan :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut toate episoadele de pana acum, dar erau luate de pe net si nu le mai am sad.gif acum astept urmatorul episod care apare de abia prin mijlocul lui ianuarie. Merita sa te apuci sa-l vizionezi! sper sa devii si fan

 

Hmm, am banuit eu ...crezi ca ma poti ajuta sa fac rost de episoade ? sa-mi spui de unde le-ai luat ?....

 

Poti sa-mi lasi un PM aici ...sau pe YM ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca faceti confuzie intre seriale. Cel despre care vorbiti se cheama O.C. Primele 2 parti sint interesante celalalte lasa de dorit.

One Tree Hill e cu totul alt film. Eu una vi-l recomand pe acesta, e mult mai interesant si mai "bun".

Editat de IuliaDy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca faceti confuzie intre seriale. Cel despre care vorbiti se cheama O.C. Primele 2 parti sint interesante celalalte lasa de dorit.

One Tree Hill e cu totul alt film. Eu una vi-l recomand pe acesta, e mult mai interesant si mai "bun".

Crede-ma, stiu despre ce vorbesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede-ma, stiu despre ce vorbesc.

 

 

Poate am eu la signature ( The O.C) ...dar aici vb despre OTH (One Tree Hill) .... Ruxandra inca astept raspuns daca ma poti ajuta cu episoadele :| (daca stii de unde le pot dw)

 

 

 

Cred ca faceti confuzie intre seriale. Cel despre care vorbiti se cheama O.C. Primele 2 parti sint interesante celalalte lasa de dorit.

One Tree Hill e cu totul alt film. Eu una vi-l recomand pe acesta, e mult mai interesant si mai "bun".

 

 

Fiecare are dreptul la parerea lui , dar vreau sa-ti spun ca pt. mine Ses.3 a fost mult mai bun decat Ses. 2 .Acum sunt la Ses. 4 care a inceput foarte promitator si astept cu nerabdare urmatorul episod .

Editat de ValyPCh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate am eu la signature ( The O.C) ...dar aici vb despre OTH (One Tree Hill) .... Ruxandra inca astept raspuns daca ma poti ajuta cu episoadele :| (daca stii de unde le pot dw)

ti-am lasat msg pe mess ca aici nu ti-e activata mesageria.

 

P.S. te rog, nu ma boteza!

 

 

Fiecare are dreptul la parerea lui , dar vreau sa-ti spun ca pt. mine Ses.3 a fost mult mai bun decat Ses. 2 .Acum sunt la Ses. 4 care a inceput foarte promitator si astept cu nerabdare urmatorul episod .

opiniile despre O.C. la celalalt topic :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

One Tree Hill e ok daca nu ai ce sa faci mai mult, dar O.C. ramane cel mai bun cel putin pt mine. Cine are nevoie de episoade sa caute torrente ca nu e greu si eu am luat 3 sezoane in o saptamana park dar inca nu le-am vazut ca nu prea ma atrage.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×