Sari la conținut
Forum Roportal
julia22

tratament de miere si polen

Postări Recomandate

:blink: am citi ca este f bun tratamentul cu forever bee honey miere pura cu aloe vera si gel forever a beta care.sky ce parere ai despre asta?si tinerea unui regim sanatos e f important.puteti face la 2 zile un suc la storcatorul de fructe cu morcovi,mere si portocale. :aranjare: salutari tuturor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O parte din tratamentul de mai sus il urmez si eu. Beau gel de la aloe, iau pastile A beta care, si sucuri naturale de morcovi combinate cu mere. N-am reusit sa ma tin strict de tratamentul asta, am mai facut si pauze, dar in general ma simt bine si analizele sunt si ele bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O parte din tratamentul de mai sus il urmez si eu. Beau gel de la aloe, iau pastile A beta care, si sucuri naturale de morcovi combinate cu mere. N-am reusit sa ma tin strict de tratamentul asta, am mai facut si pauze, dar in general ma simt bine si analizele sunt si ele bune.

de unde ai procurat medicamentele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde ai procurat medicamentele?

 

Dupa cate stiu, produsele de la Forever nu sunt medicamente.

 

Cautam un tratament ajutator (naturist) pentru hepatita B si am gasit aceste informatii.

Dar am retinut ca este bun gelul de aloe si antioxidantul a-beta-care. Va multumesc!

 

Sky, vroiam sa te intreb daca stii ceva de Megamin. Zice ca este un antioxidant puternic care ar ajuta mult in afectiunile ficatului!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×