Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bai.. eu de ceva vreme incoace fac ce vreau eu.. ca nu am pe nimeni... voluntare??? si stii ce bine e ca nu te bate nimeni la cap!?! plec la ce ora vreau... vin la ce ora vreau... ma intalnesc cu cinevreau... fac ce vreau...

unii tanjesc dupa ce am eu... eu dupa ce au altii (nu dupa iubitele lor - doamne fereste).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Nu i-as spune ca..nu e singura femeie din viata mea ..( :doh: stia asta deja)

...ca are celulita ...ca nu face mincarea buna ,...ca iar a cheltuit prea mult pe haine..

... ce face cu inca o geanta Luis Vuiton....ca de ce a vrut BMW..Z4 si acum nu circula cu el..

...ca joaca tenis ,prost si o las sa ma bata ,mai mereu..si ar fi multe..

 

*Sper sa nu vada ce am scris,ca dupa aceia sint curios,ce nu mi-ar spune ..EA mie.. :flowers: :doh:

 

:sweating: :- :P saracii barbati cate trebuie sa nu zica ca apoi li se taie ratia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:angry: :bye: :) saracii barbati cate trebuie sa nu zica ca apoi li se taie ratia

 

 

sau trec pe conservaraie! :cry:

Editat de CY73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Restul...

Sunt un tip dificil, dar asta ma lasa rece, cine ma iubeste ma iubeste ASA CUM SUNT!

apropo de raceala si eu sunt o tipa destrul de rece, distanta,

dar au fost cazuri in care tipilor eu am facut primul pas- adica i-am invitat undeva sau le-am batut un apropo mai subtil, si tot eu am avut de pierdut

Avety ,,vanatorismul,, in voi adica va place sa fiti primii care face ,,pasul,,,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i spun cat cheltuiesc in mall

Nu-i spun ca ii dau bani mamei (doar nu e sotul meu)

Nu-i spun ca detest adidasii pe care el ii poarta cu mandrie

Nu-i spun ca detest dorinta lui de a fi mereu in preajma mea, de a ma suna de 4 ori pe zi......sau mai mult :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i spun niciodata daca fac ceva aiurea. incerc sa repar situatia si merg pe burta :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ii spun lucrurile de care sunt 100% sigur ca nu o sa le afle..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai.. eu de ceva vreme incoace fac ce vreau eu.. ca nu am pe nimeni... voluntare??? si stii ce bine e ca nu te bate nimeni la cap!?! plec la ce ora vreau... vin la ce ora vreau... ma intalnesc cu cinevreau... fac ce vreau...

unii tanjesc dupa ce am eu... eu dupa ce au altii (nu dupa iubitele lor - doamne fereste).

 

Doamne, daca asta e imaginea pe care o ai despre femei... ;)

Ma rog, depinde peste cine ai dat...nu cu masina. 8)

 

Aici suna de parca abia te-ai mutat in camin si te bucuri ca ai scapat de parinti... Dai si vreun party? :P

Editat de Malkia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×