Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt lucruri pe care din diferite motive nu le-ati spune iubitilor/iubitelor vostri/voastre NICIODATA?

Probabil ca daca va rog sa da-ti exemple nu o faceti atata timp cat nici partenerilor nu spuneti:)

postati:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar angeldeni, toti avem secrete chiar si fata de iubitele/iubitii nostrii.

Asa ca nu mi se pare nimic mai potrivit decat sa spunem aici ce nu am putut spune iubitilor nostrii.

Vorba ta..care o fi fost motivul sa nu-i spun iubitei mele, ca am facut pipi in pat pana la 18 ani, sau ca unul dintre..."gemeni"(testicul-na) e de plastic de fapt ?!

Chestia cu pipi am rezolvat-o acum..am facut un tratament in grotele facute de daci si extraterestrii sub muntii Bucegi, iar ala de plastic nu a costat mult; `oţ chirurgu, m-i la insailat dintr-o minge de ping-pong.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...Nu i-as spune ca..nu e singura femeie din viata mea ..( :cheer: stia asta deja)

...ca are celulita ...ca nu face mincarea buna ,...ca iar a cheltuit prea mult pe haine..

... ce face cu inca o geanta Luis Vuiton....ca de ce a vrut BMW..Z4 si acum nu circula cu el..

...ca joaca tenis ,prost si o las sa ma bata ,mai mereu..si ar fi multe..

 

*Sper sa nu vada ce am scris,ca dupa aceia sint curios,ce nu mi-ar spune ..EA mie.. :tease: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt lucruri pe care din diferite motive nu le-ati spune iubitilor/iubitelor vostri/voastre NICIODATA?

Probabil ca daca va rog sa da-ti exemple nu o faceti atata timp cat nici partenerilor nu spuneti:)

postati:)

 

 

 

Vezi ce bine cunosti intentiile forumistilor ???

 

Precis un SECRET va ramane o taina pana la groapa!!!

 

Eu nici acum nu-i spun nici jumate sotului !!! Ce sa faca cu atita informatie !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt lucruri pe care din diferite motive nu le-ati spune iubitilor/iubitelor vostri/voastre NICIODATA?

Probabil ca daca va rog sa da-ti exemple nu o faceti atata timp cat nici partenerilor nu spuneti:)

postati:)

Bineinteles!!!

Nu ii spun cu cine ma intalnesc!

Nu ii spun ce fac atunci cand ma intalnesc cu cineva!

Nu ii spun ce gandesc!

Nu ii spun ce simt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Restul...

Sunt un tip dificil, dar asta ma lasa rece, cine ma iubeste ma iubeste ASA CUM SUNT!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×