Sari la conținut
Forum Roportal
genia

am nevoie de un sfat

Postări Recomandate

Daca inainte de actul sexual am facut amindoi dus, si dupa, iar eu am mai facut dus dup maximum 1 o ora cu gel de dus peste tot, in loc de sapun, ma mai pot gandi la eventuale boli sexuale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca inainte de actul sexual am facut amindoi dus, si dupa, iar eu am mai facut dus dup maximum 1 o ora cu gel de dus peste tot, in loc de sapun, ma mai pot gandi la eventuale boli sexuale?

 

DA!! ati folosit prezervativul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai, da' voi chiar nu va informati deloc inainte de a.... incepe?? :aranjare: nu are nici o treba spalatul cu transmiterea bolilor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca inainte de actul sexual am facut amindoi dus, si dupa, iar eu am mai facut dus dup maximum 1 o ora cu gel de dus peste tot, in loc de sapun, ma mai pot gandi la eventuale boli sexuale?
DA

sapunul nu este suficient

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca inainte de actul sexual am facut amindoi dus, si dupa, iar eu am mai facut dus dup maximum 1 o ora cu gel de dus peste tot, in loc de sapun, ma mai pot gandi la eventuale boli sexuale?

 

 

Ce inseamna "peste tot"....ai facut si o spalatura vaginala? Doar asa puteai sa previ ..eventual ...o boala cu transmitere sexuala..si oricum iti trebuia un produs special pt igiena intima care are rorlul de a proteja vaginul si de a distruge bacteriile in acelasi timp. Si asta imediat dupa act..nu la o ora diferenta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×